Yağ yakamıyorum

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve talhaozcakar tarafından 30 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. talhaozcakar

talhaozcakar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selamün aleyküm abiler kardeşler 1.84 boyundayım 82 kiloyum 1 yıla yakındır bu sporu yapmaya çalışıyorum yaklaşık 4 ay falan aralıklarla spora gittim ama göbeğimi hiç eritemedim yağlardan kurtulamadım kollar 39 cm fakat sıktığımda dümdüz duruyor deri top çıkıyor fakat parçalı durmuyor sizden istediğim bana yardım etmeniz öneri vermeniz 1 yıldır eritemedim morelim iyice düşüyor fotoğrafımı da atıyorum iyi forumlar..

Ekli Dosyalar:

2. cmrds

cmrds Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Muhtemelen yetersiz beslenme özellikle protein, yanlış antreman ve hızlı kilo vermeye çalışmak seni bu duruma sokmuş olabilir, beslenmeni ve antremanını yazarsan arkadaşlar daha faydalı yardımlarda bulunabilir.

3. talhaozcakar

talhaozcakar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    okula gittiğim için sabah erken kalkıyorum ve yemek yemiyorum iştahım olmuyor öğlen sütlü yulaf ezmesi akşamda tavuk çiğeri veya tavuk göğüsü yanında sebze yiyorum antrenmanda ise ilk 15 dk bisiklet ve sonra ağırlık çalışmasına geçiyorum

4. cmrds

cmrds Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Bu anlattıklarına göre beslenmen her açıdan yetersiz bu durumda vücut kendini yavaşlatır ve yağ yakımını durdurur

5. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    benzer vücut tiplerimiz var. ama kas hacmin daha düşük gibi. kol da aynı ama göğüs ve omuzların hacimsiz duruyor. karın kaslarında hacimsiz ve güçsüz duruyor. kısa bir süre temiz bir clean bulk ile hacim kazanman gerekiyor bence.

6. Enez

Enez Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
    anlattığın şekildeki beslenmen tamamen yanlış hele o beslenme ile ağır antremanlara giriyorsan cidden kendine zarar veriyorsun okul biraz zor duruma sokuyor olabilir ama bi sporcunun son sözü iştahım yok olmalıdır birazcık beslenme konusunda foruma göz at o yeme şeklini yakın zamanda karşılığını alırsın

7. talhaozcakar

talhaozcakar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkür ederim araştıracağım
    --- Mesaj birleştirildi, 30 Nisan 2017 ---
    diuetisyen bi hocaya gitmiştim o vücut tipime ve kan grubuma göre beslenme programı vermişti yazın onu yapmaya çalışacağım inşallah motivem iyice düştü

8. Enez

Enez Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
    diyetisyen büyük ihtimalle sık sık yeme tarzında bir sistem koymuştur genelde o şekilde ilerliyorlar ona düzenli uymanı öneririm
    bisikleti de antremandan önce 5 dakika vücut ısını arttırmak için kullanıp antreman sonlarında 1 dakika oturarak 1 dakika ayakta gibi kendini biraz hırpalamaya çalış 10-15 dakika sana yeterlidir onun üstüne güzel bi karın antremanı veya twist ile desteklersen bel bölgesi odaklı çalışmış olabilirsin
    şimdiden kolay gelsin

Sayfayı Paylaş