Yağ yakamıyorum hatam nerde?

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Bite tarafından 31 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Bite

Bite Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar 1 senedir bulk dönemindeyim sıra geldi aldığımız kiloları vermeye sabah 5 yumurta beyazı bi sarısından omlet lor sıfır ekmek yiyorum öğlen tonbalıklı salata yiyorum 100 gr tondan akşam ise 200 300 gr köfte çorba salata yine ara öğünde ise whey protein haftada 4 gün antrenman 7 gün ise hafif cardio yapıyorum supplament olarak ise aminoasit whey protein ve kreatin kullanırken yağ yakıcı olarak l-karnitin ve cla kullanıyorum bakıldığında bi hatamı göremiyorum ama ya kilo veremiyorum ya çok yavaş yardımınızı bekliyorum ??

2. KDV

KDV Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Serbest Meslek
    Yer:
    İstanbul
    Stubborn Fat olarak sınıflandırılan ve türkçesi İnatçı Yağ anlamına gelen kısmın mantığı biraz daha farklı çalışıyor. Bu ne demek... Bu şu demek: Yağ yakmak için uyguladığın rutinler, beslenme prensipleri bu inatçı yağları yakmak yerine daha da inatçı kılabilir. Muhtemelen sorun bundan kaynaklı. İnatçı yağları yakmanın iki yolu var (Belki başka yollarda vardır ama şahsen tecrübe ettiğim 2 yoldan bahsedeceğim.). Az Antrenman-Az Yemek yöntemi veya Çok Antrenman-Çok Yemek yöntemi. Stubborn Fat'i normal yağı yaktığın gibi yakamazsın. Az yiyerek, kalori açığı oluşturarak yakabileceğin bir şey değil. O yüzden bu gram hesaplamalarını, yumurta beyazı-sarısı ayıklama işlerini bırakmanı öneriyorum. "Eat like a caveman, train like a beast". Mottomuz bu. Kaliteli bir workout ve işlenmiş gıdalardan uzak durarak bol et, sebze üzerine kurulu beslenme prensibi işine yarayacaktır.
    En çok kullandığım ve önerdiğim diyetlere de gözatmanı öneririm (Paleo ve Intermittent Fasting). İkisi birbirinden ayrı beslenme prensipleridir. Lakin ikisini aynı anda da yapabilirsin. Özellikle Intermittent Fasting çok işine yarayacaktır.

Sayfayı Paylaş