yağ yakım kararım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve AkrepHan tarafından 30 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar acil olarak yağlanma giderek arttığı içni yağ yakım dönemine girme kararı verdim 1-3 ay arasında değişecek bu dönemde beslenme ile ilgili kafamdaki bazı şeyleri oturtmam lazım

mesela bulk dönemdeydim yarıda kestim bulkken günlük almam gereken karbo miktarı yüksek olduğundanve oku-dershane den nerdeyse hiç zamanım kalmadığından bir öğünde maks yükleme yaptım buda yağlanma olarak bana geri döndü şimdi ben yağ yakım sürecinde günlük 100 120 gram arası protein alıcam minimum yağ (aldığım yağın %95 i kaliteli olacak) ve minimum karbo alıcam 1.68 boyda ve 70 kg ağırlığındayım yağ oranım %10 %13 arasında olduğunu düşünüyorum günlük almam gereken karbo miktarı nedir maksimum yağ yakımı ve minmum kas kaybı için.

bide antremanımı akşamları koşu şeklinde kardiyo yapıcam bunun dışında ağırlıkda tekrarı azaltarak yağ yakımı nı biliyorum onun hakkında ayrıntılı bilgi verebilecek arkadaşlar varmı

2. brhmcr

brhmcr Guest

70 kilo agirligindaysan yavas yavas karbonhidrattan keserek ilerle. Yani normal bulk beslenmedeki gramajlari dusurerek.

En mantiklisi 50 gram haftalik dusurerek gitmek. Ancak toplamda ne aldigini bilmiyorum.

Cok dusuk yag oranlarina inmek istiyorsan gunluk 70-100 grama kadar karboya dusersin.

Baska bir secenek ise bir donem unlu olan universal 180 i izlemek internette aratirsan rahatlikla bulabilirsin.

3. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    araştırdım ama yabancı siteler ve aminoasit reklamları hariç bir şey bulamadım normalde 250-300 gram kadar karbo almaya çalışıyorum en az aldığım bu oluyor

4. brhmcr

brhmcr Guest

5. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    translate den çevirdim biraz okudum ama uygun değil gibi süt ürünü ne zararlı denmiş onun dışında öğlenleri patates yiyin diyor ve makarnayıda unutn diyor zaten ben tam olarak başka programlara uyamam ama onlardan ala ala kendi programımı hazırlarım okudum burdanda alabileceklerim var kafamdaki diyet 30-40 gram yağ 100 gram k.hidrat 120 130 gramda protein şeklinde

peki antremanı nasıl yapmalıyım? 8x4 şeklinde hacime devammı edeyim yoksa 12 15 arası tekrarlara mı gideyim ?

6. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Kılo dusurup tekrar sayısını arttırman daha ıyı olacaktır..

AkrepHan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş