yağ yakım günlüğüm

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve jisguy tarafından 19 Mart 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. jisguy

jisguy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaş 18
    kilo 115
    boy 177 cm

sabahları 1 tam yumurta 2 yumurta beyazı,lor peyniri,domates-salatalık,1-2 dilim ekmek
    öğlen:tavuk salata yoğurt
    akşam:sebze yemeği veya tavuk salata yoğurt

spor:
    15 dk 6.5 hızda yürüme bandı
    15 dk eliptik bisiklet
    10 dk bisiklet
    sopayla bel hareketleri
    diz çekme 3x15
    dumbell'la bel hareketi 3x20
    roma mekik 2x15

sizce programım nasıl üstadlardan öneri bekliyorum...

2. mehmetfatih

mehmetfatih Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    artvin
    yemek programına bişey diyemem ama spor programın bence kötü... kardio ağırlıklı çalışıp süreleri artırıp programı biraz daha ağırlaştırmalısın...o kiloda sopa çevirmenin bir işe yarayacağını düşünmüyorum..

3. jisguy

jisguy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mesela nasıl bir program olabilir biraz daha açarsanız sevinirim

4. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    ögunun gayet iyi bi degisiklik yapman gerekmiyor yesil cay icebilirsin ogunlerinden sonra.. antreman konusuna gelecek olursak yuruyus zamani bence az 15 dk dedigin nedirki.. kosabiliyorsan eger kos ama kosamiyorsan yuruyusu 25 dkya cikar.. bisiklet ise yine az onuda 25 dk ya kadar cikartman gerekir kilon dustukce dakikalari arttik kosabilecek duruma geldigin zaman bisikletten azalt kosuya ekle sopayla bel hareketlerini sagdan sola ve dik bir sekilde sag asagi sol asagi olmak uzere 10 ar dakika yapabilirsin senin icin daha hizli sonuc almani saglar

5. oktayd

oktayd Yeni Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    besin süper bence.
    Yeşil çay ekleyebilirsin eger cok acıkırsan fındık yersin..

koşu olarak 1 dakika 6- 4 dakika 10.seviyede koşacaksın olmadı 9..
    bunu 5 sefer yaparsan saglam kalori yakarsın.Hem daha az yorulursun hem de kalori yakarsın.

Koşu bandı bisiklet ve agırlık çalışırsan tadından yenmez.
    Eger beslenmene disiplinli şekilde devam edersen 1 ay büyük değişim olur :)

6. jisguy

jisguy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eyvallah abiler dediklerinizi dikkate alıcam.bugün önüme koca bir dilim çikolata fıstıklı pasa kondu ama yemedim gerçekten kararlıyım.ne kadar uzun sürerse sürsün diyetime deam edicem aslında diyet demekte istemiyorum artık beslenme düzenim bu olucak.

7. jisguy

jisguy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yağ yakım günlüğümü yazdığım zamanki spor salonundan ayrıldım çünkü çok kötü bir programdı üste de göreciğiniz gibi.şimdi salonda en az 2 saat kalıyorum.12 mart'ta tartıldığımda 115.5 kiloydum.bugün tartıldığımda 108 kilo geliyorum.beslenme programımı yazmama gerek yok.çünkü genel olarak protein ağırlıklı besleniyorum.karatay diyeti gibi.şekeri hızlı yükselten glisemik indeksi yüksek besinleri yemiyorum.şeker,rafine şeyler,ekmek tamamen hayatımdan çıktı.bu güne kadar verdiğim kilo 7.5 kilo verdim.

8. Edepsiz48

Edepsiz48 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    Yer:
    Muğla Merkez
    yağ yakımında kardiyo şart ! üstüne vg eklersen daha iyi sonuc alırsın kilon baya varmış boyuna göre heralde fazla koşamassın sen boyna yürü her gün sabah akşam cık evde yürü git fitnes da yürü en az 50 dakika !

9. jisguy

jisguy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu aralar kilo vermem durdu galiba ama bunda diyeti aksatmamın da payı var tabi.spor salonuna haftada en az 4 gün gdiiyorum tabi 5i 6'yı da buluyo.beni görmeden kilomu duyanlar sizin de dediğiniz gibi koşamazsın falan diyo ama ben 118 kilo gibi göstermiyorum yakın zamanda fotoğraflarımı koyucam tabi o zaman daha iyi yorum yaparsınız.spor salonuna gittiğim günlerde 50 dk. kardio yapmadan diğer şeylere geçmiyorum.kardiodan sonra sopa hareketleri.mekik.ondan sonra vg.haftada 3-4 kilo vermeye çalışıyorum işte.antrenmandan önce iki bardak kahve yada kahve yapmaya üşenirsem multıpower 1500 mg sıvıı l carnitine içiyorum.bu kilo verememe dönemlerinde ne yapmam gerekir onu sormak istiyorum bir de?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:10 ----------

bu da fotoğraflarım

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:57 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:49 ----------

http://img836.imageshack.us/img836/3641/012mr.jpg

http://img17.imageshack.us/img17/8950/015ibj.jpg

10. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş