Yağ Yakım Günlüğüm

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve bengushka tarafından 14 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bengushka

bengushka Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Uzun süredir spor yapıyorum ancak yağ yakımıma son 4-5 aydır odaklanmaya başladım. Tam bir sene önce %22,8 olarak ölçüm almıştım. Şuan %14,5. Hedefim %13. Herkes bayanlarda çok tehlikeli bir oran diye beni vaz geçirmeye çalışıyor. Bedeni tembel olanların dili çalışkan oluyor bellki :)
    Boy: 165cm
    Kilo: 50 kg

Ölçümlerim:
    2 Mart 2016 - Kilo: 49.3 Yağ Oranı:16,7
    5 Nisan 2016 - Kilo: 49,8 Yağ Oranı:14,5

Kullandığım Supplement - Yok

Beslenme Programım
    Sabah - 2 Yumurta + 1 kase yulaf ezmesi (haşhaş+chia tohumu+keten tohumu) ve yoğurt + 1 kuru kayısı
    Öğle - (Kendi yaptığım) Tam buğdaylı ruşeymli ekmek arasında tavukulu/balıklı/yumurtalı bol yeşillikli sandviç + 1 kuru incir
    İkindi - Bir tam meyve + süt
    Akşam - 1 yumurta + Sebze yemeği + Yağsız tuzsuz lor + 2 Kuru meyve + 1 avuç çiğ badem/fındık/ceviz
    Ara öğün yemiyorum. Sadece şekersiz kahve/yeşil çay/bitki çayı içerim. Bazen kendimi tutamadığımda kuru meyve yada çiğ badem/fındık/ceviz yerim.
    --- Protein tozu kullanıp kullanmamakta çok kararsız kaldım. Her gün protein dile ortada dolanmaktan artık bıkkınlık geldi.

Antreman Programım
    Haftanın 5 günü devam ettiğim aşırı yoğun bir programım vardı. Artık yorgunluk belirtileri göstermeye başladı vücudum. Biraz stresi azaltacağım bir program üzerinde çalışıyorum. Tamamladığımda mesajı güncelleyeceğim.

Sayfayı Paylaş