Yağ yakım Günlüğüm

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Crixa tarafından 11 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Crixa

Crixa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    perfums
    Yer:
    Ankara
    Merhaba arkadaşlar kısaca kendim'den bahsedeyim. 25 yaşındayım 100 kiloyum 1.80 boyundayım 8 sene fitnees geçmişliğim var bundan 8 ay önce 90 kiloydum iş güçten bıraktım 2 hafta önce yeniden başladım bu sefer bırakasım yok. hedef kilom 85 kaslı olarak düşündüğüm kilom .

Düşük karbolu beslenmeye çalışıyorum

1.öğün sabah kahvaltım
    Omlet ( 1 adet tam yumurta 3 adet beyaz toplam 4 yumurta + 50 gr lor peyniri ve yanın da bol maydonoz ) içecek olarak 1 tam taze sıkılmış greyfurt )

2.öğün öğle yemeğim
    ( yarım kızarmış piliç derisini çıkarıp yiyorum yanında ufak bir salata 1 dilim kepekli ekmek tüketiyorum)

3.Öğün ara öğünüm
    ( yarım yağlı yoğurt içine zerdaçal,zencefil,tarçın karıştırıp yiyorum )

4.Akşam yemeğim
    ( 160 gıram dardanel ton balığı yağını süzüp salatamın içine koyup yiyorum )

Ve yemek işim bitiyor arkadaşlar.Ben esnafım 2 kişi işletiyoruz dükkanı öğlenciysem saat 11 gibi kahvaltımı yapıp 12 de spora geçiyorum ve 2.30 gibi çıkıyorum öğle yemeğimi yiyorum saat 5.30 6 gibi de aksam yemeğimi yiyorum öğlenci olduğum gün ara öğün yapmıyorum . Sabahcıysam saat 7 de kalkıyorum omletımı yapıyorum ve kahvaltımı bıtırıyorum 9 da işyerime gidiyorum 12 gibi ortağıma mesaj atıyorum gelmeden 1.5 saat önce haber ver diye haber verince hemen dardanel ton balığı ve salata yiyorum. arkadaşım işyerine gelince grenada thermo ve l carnitine alıp spora gidiyorum. çıkışta hemen 2.öğünümü yiyorum üzerinden 2 saat sonra 3.öğün yiyorum ve 1 saat sonra da akşam yemeğim yanı aksam 6 olmadan yemek faslımı kapatıyorum

Antreman
    2 dk ısınıyorum sonra koşu bandına girip 20 dk hit yapıyorum 5 dk eğrilti 5 dk bisiklet hızlı yapıyorum ve hergün farklı bölgeye girdiğimiz için değişiyor ağırlık çalışmalarımız. ortalama günde 2 veya 3 saat antreman yapıyoruz .

Yorumlara açığım arkadaşlar vücut fotoğraflarını en yakın zaman da atıcam

2. Crixa

Crixa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    perfums
    Yer:
    Ankara
    Bugün 4 günüm 4 gündür diyetimi bozmadım halsizlik biraz var ama spora ve yemeklerime devam ettim öğünlerime badem ve muz ekledim kaçamağım hiç yok tatlı ihtiyacıma yeşil çay içine az bal la takviye edip öle karşıladım şeker ihtiyacımı
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Kasım 2015 ---
    image.png
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Kasım 2015 ---
    image.png

Son düzenleme: 12 Kasım 2015

Sayfayı Paylaş