Yağ yakımında nerede yanlış yapıyorum ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve fixel tarafından 21 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fixel

fixel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar,

20 yaşındayım 1.85 boyundayım 1.5 senedir aktif olarak fitness yapıyorum 91 kilodan sağlıksız bir diyetle 68 kiloya düşmüştüm 68 kiloya düştüğüm halde yinede göbeğim vardı sağlıklı bir diyete başladım, ilk başladığım zamanlarda bile un, şeker, tuz, abur cubur, ekmek v.s tarzı ürünlerini bırakmıştım.Sağlıklı bir diyetle 78 kiloya kadar çıktım, yaklaşık 3 ay önce kadar kardiyoma başladım haftanın 3 günü kardiyo ve karın çalışıyorum, dik durduğum zaman zayıf bir insanım ama oturduğum zaman efsanevi bir şekilde göbeğim var bu spor beni hasta edicek bağımlı yaptı bütün moralimi motivasyonumu bozuyor günde sağlıklı bir şekilde 6 öğün yememe rağmen hala bu işi başaramadım varmı bunun bir sırrı ?

Başladığımdan beri çok güzel geliştim ancak karnımın alt kısmında kalan yağlanmalar malesef gitmiyor herhangi bir yağ yakıcımı kullansam ne yapsam bilemedim, sorun şuki karnım hala çok yumuşak :(

2. brkyydnn

brkyydnn Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Kardeşim öncelikle şunu belirteyim sen nasıl yaptın bilmiyorum ama benim görüşüm amacın yağ yakmaksa bunun büyük bir çoğunluğunu kardiyo ile değil hem kardiyo hem ağırlıkla yapmaktır çünkü ağırlığın altına girmeyip sadece kardiyo yaparsan vücudunda sarkmalar meydana gelecektir.Alt karına gelecek olursak ise şaka yapmıyorum yer çekiminden ötürü karın kasları yukarıdan belirginleşmeye başlar zamanla çalışarak alt karında şekile girer.Can simidi diye tabir edilen o alt karın ve beldeki yağlar için sıkı çalışman lazım kolay değildir.Alt karın egzersizlerine ağırlık ver diğerlerini de ihmal etme derim ben.

Sayfayı Paylaş