Yağ yakımında önerileriniz?

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Cem34 tarafından 19 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Cem34

Cem34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar,
    Yaş 21 Boy 1.75 Kilo 82-83
    Uzun bir süre evde bilgisayar başında işlerim gereği geceli gündüzlü zaman geçirdiğim için baya bi yağ yaptım göbek, göğüs ve bel kısımlarında,
    Şimdi ise düşük karbonhidrat diyetine başladım, yapmayı düşündüğüm program şu şekilde,

ilk 2 Gün kilomun 20 gr altı kadar 60 gr civarı Kh, kilomun 2-3 katı kadar protein 160-200 gr arası ve 30-40 gr kadar zengin yağ almak, 3.gün kilom kadar 80 gr Kh, 160-200 gr protein ve 40-50 gr yağ almak ve 4.gün kilomun 3 katı kadar 240 gr Kh, 160-200 gr protein ve 70 80 gr yağ almak( Kh'ın dengesiz olmasında ki amaç beyni şaşırtıp metabolizmayı daima çalışır vaziyette tutmak)
    Ve bu beslenme yanında, Hardline Cla kullanıyorum,
    şuan geceleri çalışıyorum ve yine pc başındayım, akşam saat 20-21 gibi uyanıp önce hardline cla ve 30 dk sonra kahvaltı gece 2-3 gibi 2. öğün ve sabah 8 gibi 3. öğün ve 2 saat kadar sonra spora gideceğim.

Sizce nasıl bir çalışma programı yapmalıyım kendime? Ağırlık mı çalışmalı? yoksa hafif ama çok mu çalışılmalı? Ağırlık çalışılacaksa tüm vücut mu çalışılmalı, yoksa yağ eritmek istediğimiz bölgeye özel mi çalışılmalı? Laktat çalışması duydum sizce nasıl bir çalışma?

Önerilerinizi bekliyorum.
    İyi çalışmalar, güçlü kalın.

Sayfayı Paylaş