Yağ Yakımı Ve Kaslar

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve egoTR tarafından 21 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    ocelikle bende suanda kibrista Magosada dau ogrencisi olarak basliyim sewgili egotr ogrenci olman inanilmaz bi firsat bu spor icin ne yedigine ictigine kimse karisamaz daha iyisi ewde kendin yapicak olursan hic bi yerde olamicak kadar ucuza gelir bana ayda belirli bi para geliyo direk 250 unu yemege ayiriyorum ne mi aliyorm?gunluk 3 yumurta 2 kepek ekmek haftada 1 light beyaz peynir gunluk 200 gr tawuk 100 gr patates we 1 yemekhaneyle anlastim sadece salata..yarim litre de sut...Alkolum olmadigi icin weya farkli bi hobim param yetiyo we artiyo hatta bu ay gidicem 1 adet daha hydroxycut hardcore alicam..Ogrenci olmak daha awantajli tabi bulasik yikamayi sewiyosanhyper_

egoTR bunu beğendi.
  2. NİKE

NİKE Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    MÜHENDİS
    gerci foruma yazdım ama haberınız olsun.hydroxycut hardcore haplarının dıs kısmındakı saydam maddenın ıcınde domuz jelatını var arkadaslar.amerıkadan bır arkadasım arayıp sormus muscletech musterı hızmetlerıne .inanmayan ingılızcesı olan acıp arayıp sorsun.kutuların ustundekı numaraya.

Bozo-Baku, OkkaN ve egoTR bunu beğendi.
  3. egoTR

egoTR Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    l30n66 sen iyi düzen kurmuşsn valla tebrik etmek lazım..:)
    şimdi ev ark var benim 4 tane..samimi olduğum..bişey alıp dolaba koysam sabaha kalmaz biter :D tek başıma eve çıkarsam yapabilirm senin olayı ancak.

l- carnitine de aldım bakalım..işleri biraz daha ciddileştirmenin zamanı geldi gibi
    iyi gidio şimdilik bakalım artk..bi düzen tutturucaz :D

Son düzenleme: 26 Ekim 2007
  4. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    çözüm basit kilo wermeye calisirken birazda ağirlik giriceksin muahhahah saka bi yana bu isin cozum yoluda ortak para toplamak 3 kişi + sen 4 nuz aliswerise gidiceksiniz solemiceksin 4 kiilik yemek alicaksiniz senin elinde kendi alis werisini yapicaksin kasaya geldiginde pamuk eller cebe gittiginde abi ben dietteyim diceksin bolece alman usulu olucak kimsenin kalbi kirilmicak ayrica sende onlarin yemeginden onlarda senin yemeginden yemicek...Tecrubeyle sabittir taktik..

egoTR bunu beğendi.
  5. constant

constant Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende cardio yapıyorum ama göbek bi türlü gitmiyor. Bacaklarım eridi koşmaktan acaba başka aletleri mi denesek?
    vs: air walking , rowing, cycling ...
    Bu arada kürek çekme makinesi var o göbeği eritir mi, bi fikri olan varsa sevinirim...

6. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    gobek erkeklerde depo bolgesidir..Bayanlarda kalca we basen..Ufak miktarlari gozetmezsek %1-2 gobek calismanin bi faydasi yoktur ama solede dusun elbet wucudunun depoladigi yag biticekse o gobek bi gun calismakla biticek..Kaslarin yogunlukta oldugu bolege daha cok calistigi icin kas hucreşleri belli bi sure sonra enerji gereksinimi icin yag parcaliyo herneyse Çalis elbet amacina ulasicaksin kardiyonun yanina az miktarlarda gobek hareketleride ekle...

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    göbeği eritme diye birşey sözkonusu değil..yağlardan son alınan ilk gider..göbek ilk alınanlardandır ve enson gidecektir..tasviyem diyet ve kardioya devam etmeniz..

buarada l30n66 kalça ne basen ne ;)

Bozo-Baku bunu beğendi.
  8. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    hocam biri nami deger popo oburude nami deger kadinin budu muahhaahahyper_hyper_hyper_hyper_:D yanilio muyum yoksa :(

9. bolulu

bolulu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş aynı sorunda bende var ama beninki biraz daha değişik ben şuan 76 kiloyum boyum 1,82 ben 76 kiloya tam 92 kilodan geldim hemde 3 ay gibi sürede diyetsiz .... benim sorunum göbekte hala yağ var ve derilerim sarkık hele bide göğüslerim aşağı doğru sarktı ne yapabilirim tavsiyelerininzi beklerim

10. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    diez ve saydam bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş