Yağ Yakımı ve Kas Kaybı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve SemperFi* tarafından 27 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. SemperFi*

SemperFi* Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar!
    Yaklaşık 3.5 aydır vücut geliştirme ile ilgileniyorum. Bu konuda henüz acemiyim. Boyum 1.83, kilom 72. Başlangıçta 84 kilo idim. 2. aydan sonra l-carnitine (sıvı 1500mg) ile tanıştım ve antrenmandan 15 dk önce önce kullanıyorum. Bahsettiğim gibi şuan 72 kiloyum ve neredeyse 1.5 aydır kilom sabit fakat aynada gözlemlediğim kadarıyla yağlarda ciddi oranda azalma var. Diyetten asla taviz vermiyorum. 3.5 aylık bu süreçte belim 90 cmden 83 cme indi. Haziran ayına kadar olabildiğince yağ yakıp güzel bir görünüme ulaşmam gerekiyor. (Askeriye mülakatları için...) CLA kullanmayı da düşünüyorum. Şuan optimum whey ve optimum casein de kullanıyorum. Kardiyo amaçlı 15 dk bisiklete de biniyorum. (Ağırlık antrenmanından önce.) Önerebileceğiniz supplementler nelerdir? Tüm önerilere açığım.
    Sevgilerimle...

Edit: (Eklemeyi unutmuşum.) Yağ yakmak için harcadığım bu süreçte kas kütlesinden ciddi bir kayıp yaşar mıyım?

Sayfayı Paylaş