Yağ yakımı ve kardiyo hakkında bilgi lazım yardımcı olursanız iyi olur

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Felurian tarafından 18 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Felurian

Felurian Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1999 doğumluyum 16 yaşındayım 1.76 boyum 67 kg yum 54 kas 11.2 de yağ var %17 yağ oranım var yaklaşık 6 aydır spor yapıyorum beslenmeme dikkat ediyorum dışarıdan hiçbir ürün almıyorum besin değeri olmayan (cips vb) şeker tuz gibi doğal yollardan aldıklarım dışında almıyorum (meyve vb ) protein ağırlıklı besleniyorum sabah 4 veya 5 yumurta beyazı tam buğday ekmeğinde tost öğlen daha cok karbonhidrat ağırlıklı makarna pilav gibi daha cok antrenmanları 6 dan sonra yapıyorum 2 saat sürüyor ortalama olarak antrenmanlardan sonra yemek dışında (et vb protein içerikli) yulaf ezmesi yiyorum sırt göğüs kol kaslarımda fazla yağ yok belli olmuyor olanda ama karın kasımda sıkmadığım sürece karın kasım belli olmuyor sıktığımda sadece biraz uzaktan görünüyor 1 metre 2 metre gibi görünmesinin sebebide antrenmanlardan sonra karın kası günlük olarak 30 45 dk civarında calısıyorum biraz hacim kazandıda görünüyor kasdan gitmeden yağ yakmam gerekiyor haftada 4 gün antrenman yapıyorum salı perş cumartesi pazar şeklinde nasıl 6 ayda yaza kadar yağ oranımı düşürebilirim %5 oranında düsürsem bile yeterli %10 12 civarında karın bölgesinde ciddi bir göbek yok belli olmuyor ama karın kası istiyorum bu yüzden yağın gitmesi gerekiyor nasıl calısmam gerekiyor bilgilendirirseniz iyi olur :)

2. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş