Yağ Yakımı ve Diyet Hakkında Yardım ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Straqua tarafından 1 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Straqua

Straqua Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bi kaç sorum olacaktı. Eğer sorularıma yanıt olarak konuşar mevcutsa link atabilir misiniz, yoksa cevabınızı beklerim. Şimdiden teşekkürler :)

Öncelikle 16 yaşındayım. Kilom 72. Ve göbeğim var. Fitnessa başlayalı (geçen sene 3 4 ay gidip bırakmıştım ve beslenmeme dikkat 0 dı sadece antreman sonrası yumurta yiyodum) 1 ay oldu. Şu sıralar gene beslenmeme dikkat edemedim. Göbeğimde var ayrıca. Benim sıkıntım göbeğimi istememem. Aşırı bi göbek değil yalnız. 3 adet sorum olucak bunun hakkında;

1)Beslenmem normalde kahvaltıda yulaf ezmesi, öğlen haşlanmış tavuk göğsü ve pilav, akşamda ne yemek varsa şeklinde ve antreman sonraları 4 yumurta (2 tam 2 beyaz) şeklinde. Yağ yakımı için nası bi diyet uygulamalıyım, ne yemeliyim?

2)Antremanlardan sonra yağ yakmak için başka hangi antremanları yapmalıyım ?

3)Bu konuda araştırarak geldim ama internet ortamına çok güven olmuyor genede sizlere sormam gerek diye düşündüm. Yağ yakıcı kullanmam sorun yaratır mı yada işe yarar mı ? Biliyorum sadece yağ yakıcı kullanmak hiçbi işe yaramayacaktır diyet ve antremanla birlikte yarayabilir. Kullanan varsa etkisini gören varsa anlatabilir mi? Bide arkadaşlarımada sordum vucüd kokusu yapıyor falan dediler, öyle hemen inanan biri değilim onuda merak ediyorum.

Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.

Sayfayı Paylaş