Yağ Yakımı Konusunda Yardım (bilinçlendirin beni)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Fevzi0123 tarafından 2 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Fevzi0123

Fevzi0123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    öncelikle herkese iyi forumlar uzun zamandır konuları okuyordum üye olmak bugüne kısmetmiş direk konuya geçmek istiyorum umuyorum ki forumda bana yardım edecek değerli üyedaşlar vardır:

ilk olarak boy kilomdan bahsedeyim 1.89 boy ve 99-100 kiloyum ve 18 yaşındayım biraz geçmişten bahsedecek olursam
    8-14 yaşına kadar yüzme sporuyla ilgilendim hergün günde iki defa antreman yaptığımı hatırlarım
    14 yaşımdan sonra zatürre olmam sonucu sporu bıraktım ve ne olduysa bu 4 senede oldu gerçi yalan söylemeye gerek yok küçüklüğümden beridir hep kiloluydum ancak şu son seneler sınav felan derken dikkat etmedim ve halim duman...
    sınav felan bi spor salonuna yazıldım öyle çok ahım şahım bir yer değil bana denilen herşeyi yaptım ancak diyet uygulamadım uygulayamadım.
    6 ay ara ile 3 ay 2 ay gibi kesik kesik salona gitmeye devam ettim son zamanlarda diyetide çok iyi uyguladım şekeri kestim yaklaşık 4 aydır rafine şeker kullanmıyorum. geçen senelerde bi l-carnitine kullanmıştım hiç faydasını görmedim şuanda spora devam ediyorum ancak 5 ayda bir kilo gibi bi değişim bile göstermedim şu geçtiğimiz son ayda artık birşeyler yapmaya karar vererek bütün riskleri göze alıp ventolin kullandım/kullanıyorum. ancak 2 kilo gibi bi faydasını gördüm görmedim geçmiş böyle spor yapmayı seven bi kişiliğim var (dışarıdan hiç belli olmasada :) ) göğüslerimden yana çok şikayetçiyim (bildiğiniz kadın göğüsü) göbek felan okey ama göğüs dış görünüşü berbat yapıyor. çok saçmaladım yazıda :) .

bana bi nevi koçluk yapıp bütün hayat düzenimi değiştirmeme yardım edecek bir yardımsever arıyorum her türlü tavsiyenizi bekliyorum

Sayfayı Paylaş