Yağ yakımı, kilo vermek için steroid kullanımı yardım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve yesillokman tarafından 24 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yesillokman

yesillokman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sevgili kardeşlerim abilerim. Aranıza yeni katıldım. Bir kaç sorum olacak ve yardım isteyeceğim.

5 ay önce 1 ocak 2018 tarihinde spora başladım.
    Boy: 172
    Kilo :117
    İdi. 24 Mayıs 2018 itibar ile 5 ay boyunca tartıldığım tartıda 86 çıkmaktayım. Farklı tartılarda tartıldığım zaman 89 90 kilo çıkmaktayım. Ben sabit tartıldığım tartıya göre ortala 29-31 kilo verdim diyorum. Yap oranım %17 göstermekte fitness salonunda ki ölçüm de benim en az 75 e düşmem gerekiyor. Göbekte var ondan da kurtulmak istiyorum İlk 30 ile 45 dk boyunca balfiks çalışıyorum. Sonra Kardiyoya geçiyorum 2 3 dk dinlenme sonda 13-15 de koşuyorum 1-2 dk sonra tekrardan yürüyüşe geçiyorum böyle en a 20 en fazla 50 dk olmak koşuluyla kardiyo yapıyorum sonra bisiklete girip 2-3 dk 4 ile başlıyorum 9 10 ile 30 saniye sürüyorum. Bisiklette ortala 22-44 dk yapıyorum. Benim çok acil balfiks ve şınav çelmem gerekiyor. Ortalama 15 - 20 kilo daha vermem gerekiyor. Yap yakıcı ve ödem atıcı steroid kullanmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz

2. bhdrbjk

bhdrbjk Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İst
    o_O valla bilader yağ yakıcı kullanda steriod neden kullanasın ki

3. yesillokman

yesillokman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Daha hızlı verebilmek için çünkü askeriye ye polisliğe başvuracam yetişmem gerek

4. bhdrbjk

bhdrbjk Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İst
    1 hafta önce yaptığım şeyi anlatayım, sabah öğle akşam sebze ile beslen , bol bol su iç , tuz şeker kes , sahada paso koş , en az 2-3 kg su atıyorsun , bunu son 3 gün kala yap. yaptım 3 kg verdim ben

5. yesillokman

yesillokman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    5 aydır şeker tuz un makarna pilav yemiyorum . Günde 4 tl ye yakın au içiyorum Ramazan dolayısıyla au içemiyorum. Galiba yazdığımı tam okumadınız kardiyo konusunda çok şükür sıkıntım yok koşuyorum fakat belli bir seviyeye geldi demekki artık gitmiyor daha ve zamanım azaldı. 10-15 kilo daha vermem gerek

Sayfayı Paylaş