yağ yakımı için ne kadar doğru yapıyorum?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve playertwo tarafından 27 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. playertwo

playertwo Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Edirne
    amacım yağ yakmak, sabah kalktıktan sonra bir bardak süt ve 1 yumurta yiyip stad çevresinde 30 dak. hafif tempo koşuyorum ardından 100 metre %70 hızda koşu 100 metre yürüyüş yaparak 8 tekrarda tempolu koşuyorum ardından esneme hareketleri ve karın kası çalışarak antremanımı bitiriyorum . merak ettiğim husus aç karına kendimi çok mu zorluyorum? antremanlarımı ne kadar doğru yaptığımı merak ediyorum?

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekib

3. jormakka

jormakka Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    Frankfurt am Main
    Vücut yag yakimini yaptigin training ve beslenmede dogru zamanlamayla ögrenebilecek yetenektedir. Bunun icin sabahlari ac karinla cardio yapman da yarar var, bu durumda vücudun daha sonraki süreclerde yag yakimi yetenegini güclendirmis olursun. Insulin salgisini etkileyecek herhangi bir besin kaynagi cardio öncesinde alindiginda bu yag yakimini engelleyebilir. Ben sahsen sabahlari yaptigim Interval Training öncesi ve sonrasi (ilk besin yaklasik iki saat kadar sonra) hic birsey yemiyorum. (Spor sonrasi Yag Yakimi Effektinden yararlanmak icin) Vücut cardio sirasinda kasproteinlerinden degil de BCAA Proteinlerinden yararlansin diye trainingden önce yalnizca 5-10 gr kadar BCAA aliyorum.

playertwo bunu beğendi.
  4. dr.ismael

dr.ismael Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    sütü light olarak kullan sabah sporun erçekten senin için çok iyi bir yağ yakımı yolu. ayrıca spordan sonra duşdayken vucuduna masaj yapmayı ve sıcak suyla duş almayı dene (işe yaramaz gib geliyor ama yarıyor) ayrıca spordan önce bi kahve içebiliyorsan metabolizman hızlı olacaktır

kolay gelsin

5. kytol

kytol Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    doktor olan bir komşumdan duymuştum aç karnına spor yapınca enerji yağlardan karşılanıyormuş ama şeker hastasıysan dikkat et

Sayfayı Paylaş