Yağ yakımı için kendime göre bilgi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Kadirozdemir92 tarafından 19 Mart 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kadirozdemir92

Kadirozdemir92 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar ,
    Yaşım 26
    Kilo 86.3
    Boy 172cm
    Cinsiyet Erkek
    Bir yıl önce kadar koşu bandı, 100kg halter dambıl seti ve iyi bir ağırlık sehpası aldım evimde spor odası oluşturdum.
    Bir arkadaşım ile spor yapmaya başladık, ancak yapıyorum yapıyorum bişi olmuyor diye diye soğuttu beni
    Bende tekrar koşu ağırlıklı spor yapmaya karar verdim boy kilo endeksi hesaplamasında ideal kilomun 69 olduğu yazıyor. yaklaşık 17 kg fazlalığım var ve bel bölgem simit şeklinde yağlı bana yeme içme koşu bandında en iyi şekilde sonuç alabileceğim tavsiyelerinizi yazarsanız çok sevinirim netten baktığımda her yerde farklı bilgiler var . Teşekkür ederim şimdiden sağlıcakla kalın.

2. mukeat

mukeat Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    VETERINER HEKIM
    Yer:
    IZMIR
    Merhaba ben tüp mide ameliyatı olmuş ve 128'den 75'e düşmüş ve düzenli spor yapan biri olarak 50 Kg vermek son 10-15 Kg vermeye göre çok daha kolaydı. Maalesef ideal kiloya yaklaştıkça kilo verimi zorlaşıyor. Kendi tavsiyem gıda tüketimini kontrol altına alman (fatsecret uygulaması) ve mide hacimini ufak tutmak için yavaş gıda tüketmek ve sıvı ve katı gıdaları aynı anda tüketmemek (aralarına yarım saat-kırkbeş dakika bırakmak, su ile herhangi katı gıda, çay-simit gibi gıdaları beraber tüketmemek). Her işin sonu gerçekten en zoru oluyor.

Kadirozdemir92 bunu beğendi.
  3. Kadirozdemir92

Kadirozdemir92 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim güzel tavsiyeleriniz için dikkat edicem bunu bilmiyordum

Sayfayı Paylaş