Yağ yakımı için diyet

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Hakan214 tarafından 9 Mart 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Hakan214

Hakan214 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    +Öncelikle iyi öğlenler.
    Yaşım 21 kilom 60 fakat deri altı yağlarım çok fazla olduğu için sadece karın bölgesinde ço kfazla yağ var :( Diğer ki taraflar oldukça normal ve güzel gözükürken karın bölgesi beni çok rahatsız ediyor, bunu kalori açığı bırakarak ve yürüyüş + karın hareketleri yaparak eritebilir miyim spor'a gidiyordum bir süre sonra özel durumlardan kaynaklı bırakmak zorunda kaldım 3 hafta kadardır sadece hafif atıştırmalıklar vs yapıyorum. Kendi çapımda bir diyet düşündüm onu uyguluyor gibi birşeyim önerilerinize açığım :')

Saat 10 gibi kalkıyorum bir bardak su içip saat 11-12 gibi yarım su bardağı yulaf içine orta boy bir elma ve yarım su bardağı yarım yağlı süt ile yiyorum
    Akşama doğru ise Genel de sebze tarzı şeyler yiyorum 3-4 gündür. Bu şekil de bir işe yarar mı?

2. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    kilo verirsen her zaman derinin daha da sarkma ihtimali var. bu da karnında kötü bir görüntü oluşturacaktır. Bence kilo verme. Hatta biraz al. Ama kas olarak al. Güzel protein ağırlıklı beslen. Karbonhidratı kısabilirsin biraz, karnındaki yağlanmayı azaltmak için. Mekik ve yürüyüş güzel. bunlara devam et. Zamanla olur.

3. Hakan214

Hakan214 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Karbonhidratı nedense hiç kısamıyorum :( Sadece deri altı yağım fazla geliyor fakat oda göbeğim aşağı doğru sarkmıyor düz gibi fakat sadece alt tarafta yağ tabakası var

4. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Dahabönce uyguladigim ve verim aldigim bir program yazayim sana

Sabahları yulaf ve protein tozu(1 servis) = protein tozu yoksa 5 yumurta beyazi

Antreman öncesi yulaf,mercimek,bulgur herhangibirini secebilirsin (1 su bardagi), 5 yumurta beyazi,et tavuk balık(200 gr) yada protein tozu( 1servis), yesillik iceren salata tercihe bagli yogurt

Antreman sonrasi yine antreman öncesinin aynisi

Makrolarini kendin ayarlaman lazim gunluk aktivitene göre ona gore protein ve karb i daha uygun miktarda tuketebilirsin

Bol su icilecek(en az 2 litre) meyveden uzak durulacak(fruktoz)

Antreman sonrasi 20 dk dan baslayip 30-40-50 dk ya nasil hissedigine göre kardiyo

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş