Yağ Yakımı Hakkında

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Dottiris tarafından 26 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Dottiris

Dottiris Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba,

Uzun süredir merak ettiğim bir konu var. Antreman veya cardio'dan sonra vücutta yağ yakımına dair nasıl belirtiler meydana gelir? Yani yağ yaktığımızı nasıl anlarız?

2. lpr2411

lpr2411 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    bariz bir anlama şekli yok yalnız şöyle bir şey diyebilirim yağ yakımına girdiyseniz demek ki aldığınız kalori , harcadığınız kaloriden daha az bu da vücutta beslenme şeklinize göre aç hissetme ve enerjik olmama ( normal yaşantıya göre ) hissettirebilir. En güzel sonucu aralıklı çektiğiniz fotoğraflarla ve deri kalınlığınızla hissedersiniz ama.

3. Dottiris

Dottiris Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aslında şöyle antreman ve düzenli beslenme sonucu bolca su tüketerek bu şekilde 2. haftayı tamamladım gerekli proteini alıyorum sağlıklı bir takım yağları da alıyorum düşük miktarda gün içinde vücudumda yanmalar oluyor bölgesel olarak. Acaba bu olabilir mi diye merak ettim bir belirtisi?

4. OKR

OKR Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Fazla su icmenize ragmen idrariniz sariysa, teriniz degisik kokuyorsa, dusunmenizde/karar vermenizde zorluklar olusuyorsa yag yakiyor olabilirsiniz. Yagin bir kismi da nefes yoluyla atiliyor. Ama bu demek degilki bunlari yasamamaniza ragmen yag yakmiyorsunuz.

— Kardiyo ve antrenman sonrasi icin yorumum yok, kisa sureli bir etki-tepki olacagini dusunmuyorum.

5. Dottiris

Dottiris Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Günlük yaklaşık 2.5 lt tüketiyorum evet halen sarılık var spordan sonra havlum ve tshirt'üm tabiri caizse "leş" gibi :grinning::grinning::grinning::joy::joy::joy:

Sayfayı Paylaş