Yağ yakımı Hakkında Bir soru

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ugurguven tarafından 21 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ugurguven

ugurguven Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Üni-öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Bahçelievler
    Merhaba arkadaşlar.

Forumda arama yaptım fakat tam olarak soruma cevap bulamadım.Boyum 1,70 ve kilom 66 Normal görünüyorum ama vüdumda yağ var. Sormak istediğim soru kilom gene 66 kalıpta ben bu yağları azaltabilirmiyim ? Çünkü bu kilonun altına inmek istemiyorum ama yağ azaltmak istiyorum kardiyo yapsam gene 66 kalıpda yağları alt seviyeye indirebilirmiyim ? Şuanda proteini ağırlıklı besleniyorum şeker almıyorum.Yağıda çok az alıyorum.Hergün Düzenli yüzüyorum evde dumbel calısması yapıyorum.Karın egzersizleri şınav ve barfix yapıyorum.tabi dinlenerek.Bana önerilerinizi ve soruma cevaplarını bekliyorum. Teşekkür ederim.

2. rockyyy

rockyyy Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    tabikide kalırsın protein ağırlıklı besleniyorum demişsin bu sana artı katkı sağlayacaktır yağlarını erittikten sonra protein senin kilonu korumaya yeterlidir yağdan dan uzak duruyorum demişsin sana bişey söyleyim yağ sadece kilo aldırır ama protein hem kilo aldırır hemde yağ içermediği için kas gelişiminde yardımcı olur yani bir taşta iki kuş vurmuş olursun

3. ugurguven

ugurguven Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Üni-öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Bahçelievler
    sağol dostum teşekkür ederim.Ozaman ben yüzmeye , barfix , karın egzersizlerine ve az yağ bol proteine devam ediyorum.

4. Kafein

Kafein Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    az yağ ve şekeri kesmen yeterli, yanlız yüzdüğün için fazlasıyla yağ yakıcaksın ve kalori atıcaksın.. Bu yüzden beslenmene dikkat et yoksa söylediğin program ile kilo da verirsin yağın yanına.. Yağ şeker alma ama açta kalma :)

5. ugurguven

ugurguven Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Üni-öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Bahçelievler
    teşekkürler kafein evet yüzme baya kalori kaybettiriyor dengelemem lazım.

Sayfayı Paylaş