Yağ Yakımı günlüğü yapacaktım ama...

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve MetalHornet tarafından 6 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. MetalHornet

MetalHornet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam arkadaşlar

Yağ yakımı günlüğü yapacaktım fakat şu son 1.5 aydır motivasyonum ve çalışmalarım tamamen baltalanmış durumda ve bitmiş haldeyim. Öncelikle sorunuma başlayarak sizlerle paylaşmak istiyorum. 1.5 ay önce "yağ yakmak ve kilo vermek amacıyla" fitnessa başladım vede başlarken vücut değerlerim;

Kilo: 108
    Omuz: 115
    Göğüs: 105
    Kol: 35.5
    Bel:110 idi.

Bir aylık adaptasyon programı verdiler vede yaptım bir şekilde ve sonra yeni ölçüler alındı. Son ölçülerim ise şu şekilde oldu;

Kilo: 102.750
    Omuz: 122
    Göğüs: 108
    Kol:37
    Bel: 106

Asıl sorun bu ölçüleri aldıktan sonraki haftada baş gösterdi verilen yeni programla birlikte çalışmalara 3 hafta kadar bir süre devam ettim. Fakat sonraları yaşadığım bacak sakatlanmasından dolayı 1 hafta gibi bir süreyle fitnessa gidemedim. Tabi diyetimden de şaştım birde üstüne hastalandımda diyebilirm. Şimdi ise tekrardan başlamak istiyorum fakat motivasyonum yerlerde. Ve ayrıca üniversite öğrencisi olduğumdan yurtta kaldığım için çok tutarlı bir diyet programıda izleyemiyorum. Malum biliyorsunuz yurtlarda beslenmenin vede bir şekilde hayatı idame ettirmenin zorluğunu. İşte bu sırada sizlerden vede özellikle benim gibi öğrenci olup bu şekilde bu işe başlayıp başarmış kişilerden yardım istiyorum. Forumu araştırın gibi basit bir cevapla lütfen bana gelmeyen fazlasıyla forumu taradım her ağızdan ayrı ses çıkmakta bu insanı çelişkiye sokmakta vede inanın ki böyle bir durum bu sporu yapan ve yapacak olan kişilerin canını sıkmakta. Hali hazırda salonumun verdiği programada güvenmiyorum güvenimde pek yok diyebilirim ama yinede o programada devam edeceğim gibi sizden istediğim beslenmeyle alakalı önerileriniz ve düşüncelerinizdir şimdiden teşekkürlerimi sunuyor ve saygılarımı iletiyorum.

Sayfayı Paylaş