yağ yakımı beslenme

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve devasa1 tarafından 23 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. devasa1

devasa1 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    bir süre aradan sonra spora devam ediyorum arkadaşlar bundan öncede yaklaşık 8-9aydır devam etmiştim
    şuan 195boyunda 94-95kilodayım yağ oranım tahmini 15civarı çünkü karın kaslarım görünmüyor bel çevresinde yağ mevcut.

beslenme şeklime gelirsek
    sabah 7-7.30arası 2tam 2 yada 4 tane arası yumurta beyazı ve kasenin altını kaplayacak şekilde yulaf ezmesi üzerine dilim kaşarlardan 1dilim koyuyorum tad için.
    antremandan önce 8.30-9 arası 1çay bardağı pirinçden lapa yiyorum.
    antreman 10.30-11.30 arası sürüyor yaklaşık
    antremandan sonra yaklaşık 250-300gram yağsız tavada pişmiş tavuk göğüs yiyorum onun yanında da 1çay bardağından daha az pirinç lapa yiyorum.

akşam yemeğini 6.30-7arası yiyip yine ortalama 300gram civarı tavuk göğüs yiyorum yanında az miktarda pilav yada makarna yanında da brokoli vs. şeklinde sebze yemeye çalışıyorum

öneri ve eleştirilerinizi bekliyorum

İshak01 bunu beğendi.
  2. devasa1

devasa1 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    ekmek şeker tuz unu normal yaşamımda da yemiyorum beslenme sürecinde de yemiyecem

sabah omleti ıspanaklı yapmayı düşünüyorum

İshak01 bunu beğendi.
  3. sempatikboys

sempatikboys Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    omletini 2tam 3 tane yumurta beyazını karıstırarak üstüne yulaf antremana giteğinde karbonhidrat için,bunları tavda zeytinyağından yaptıkdan sonra üstüne lor peyniri 50 gr dokerek ye. antremana gitmeden yarım saat öne portakal yada muz yiyebilirsin. antremandan sonra tavsiyem tavuk-hindi göğüs olabilir ton balığıda olabilirbunları ye ama yanınında yumurta beyazıda aksatma kaslar için amino asitler vardır 3 tane olabilir bu pirinç lapasınıda yememeye bak çünkü ciddi zayıflamka istiyosan bunu yemeni tavsiye ederim yersen yanında kahverengi pirin-makarna bulgurda yiyebilirsin vede zayıflamak itiyosan kardıyonu arttımalısın

4. devasa1

devasa1 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    hindi göğüs denemedim daha önce ama spor yaptığım sürece her gün tavuk göğüs yerim. arada ton balığı ile çeşitlendiririm
    pirinç lapasını sürekli yemiyorum zaten bulgur ve kepekli makarna ile çeşitliyorum.
    şuanda ciddi kilo vermek istemiyorum.sadece yağ oranımı düşürmek istiyorum totalde 2-3kilo verebilirim zaten
    daha fazla kilo veerince tekrar almak zorunda kalıyorum iyice küçülüyorum

5. sempatikboys

sempatikboys Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    zaten un şeker tuz kesince kardiyo yapınca zaten vucut karbonhidrat yerine yağ yakıyo bide tavsiyem yeşil çay içmen ondada yağ yakma yardımıcı olur araştırabiirsin

İshak01 bunu beğendi.
  6. devasa1

devasa1 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    acaba akşam yada spor sonrası öğününde
    tavuğun yanına haşlama bakliyat eklesem nasıl olur
    yeşim veya kırmızı mercimek gibi

Sayfayı Paylaş