Yağ Yakımı İçin Nasıl Bir Antrenman ve Beslenme Uygulamalıyım?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve paplikap tarafından 23 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. paplikap

paplikap Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar öncelikle spor geçmişimin olduğunu belirtmek istiyorum fakat beslenme antrenman programı konusunda tecrübesiz olduğumu daha yeni yeni anlamış bulunuyorum.
    Yaş 25
    1.70 Boy
    73 Kilo (80 Kilodan Düştüm)
    %20 yağ oranım varmış
    (2 buçuk haftalık süreçte bu kadar kilo verdim)

Bu ölçümlerden önce 80 kilo ve kaslıydım yağ oranım %19 du yani ben bütün kaybı kastan yaşamışım ve yağ oranımda %1 artmış nasıl oluyor anlamadım. Öncelik olarak eski formuma kavuşmam için bu sporu yapan uzman kişilerden fikir yönlendirme antrenman programı ve beslenme programıyla alakalı yardım istiyorum.

Pazartesiden Cumaya kadar haftanın 5 günü çalışıyorum, günde sadece 2 bölge çalışıyorum programımı sizlere yazımın sonunda atacağım ve her hafta hareketleri değiştiriyorum. Örneğin bu hafta biceps dumbbell curl yapıyorsam diğer hafta biceps hammer curl yapıyorum hareketlerde sürekli değişiklik yapıyorum yani sabit bir programa bağlı değilim. Her hafta kilo artırmaya çalışıyorum. Spor sonunda ilk 2 hafta çok yoğun inişli çıkışlı 15 km hızda koşular yaptım. Ve her spor sonunda muhakkak 15 dk sauna yapıyorum. Sporuda sabah 5:45 de salona gidip yapıyorum. Buna rağmen bel çevremde göbekte yağlanma mevcut. Birde sanırım göüste de yağlanma var görünüşü kas gibi ama parmağımla bastırdığım zaman içine biraz çökme oluyor yani sert değil. L-Carnitin ve CLA sipariş ettım yarın elimde olacaktır.

buda haftalık programım.
    PAZARTESİ
    BACAK
    (5 HAREKET)

SALI
    GÖÜS + KARIN
    ( 5 HAR. GÖÜS ) + ( 3 HAR. KARIN)

ÇARŞAMBA
    SIRT & KALF
    (5 HAR. SIRT) + ( 2 HAR. KALF)

PERŞEMBE
    OMUZ & KARINCA
    (5 HAR. OMUZ) + ( 3 HAR. KARIN)

CUMA
    TRİCEPS & BİCEPS
    (4 HAR. TRİCEPS) + ( 4 HAR. BİCEPS)

Arkadaşlar ilk 2 haftada iyi beslenemedim iyi protein alamadım bunu kabul edeyim ancak zararın neresinden dönersen kardır misali şimdi nasıl bir program uygulamalıyım o kadar şey araştırdım ama kafam allak bullak oldu buradaki tecrübeli insanlardan durumum için acil çözüm istiyorum aldığım ürünleri nasıl kullanacağıma kadar yazarsanız çok sevinirim. çok teşekkür ediyorum şimdiden.

2. paplikap

paplikap Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Fikir sunacak kimse yok mu :/

3. Emreyesildagy09

Emreyesildagy09 Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Oslo
    fullbody yap yada üst vücut alt vücut compound hareketler yap kalori kıs carb düşür olay tamamdır

4. paplikap

paplikap Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    teşekkür ederim başka fikirleri olan varsa onların fikirlerinide alabilirim.

5. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    emrenin dediğini öneririm bende. 1 gün üst vücut + 15 dk kardiyo diğer gün alt vücut + abs + 30 dk kardiyo yap beslenmeden güzel olduktan sonra yeter

Sayfayı Paylaş