Yağ yakılırken kasların erimemesi için..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Berk1 tarafından 31 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Berk1

Berk1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Edirne
    Evet arkadaşlar başlıktaki gibi ben forumda her gun çok yazı okuyorum ve herkes kendı kafasına göre bişeyler yazıyor anlayacagınız kafam çok karıştı.Şimdi karın kaslarını çıkartmak ısıtyorum vucudumdakı yag ordanım bir tabloya göre %20-%23 arası belkı daha dusuktur.Her neyse boyum 188 kilom 80 yani boyum ve kilomda orantılı sağlıklı bir bireyim.Ama forumda bazı yazılar okudum yaglar oncelıkle yüzden falan verılıyormuş şimdi ben tipimden memnunum kimisi kemıklerım gozukuyor yag vermekten falan demış gerçekten aşırı derecede yüzden yag gidiyor mu ? Birde cardio yaptıktan sonra 100 gr tavuk gögsü falan yesem yani protein alsam kollarımı koruyabılır mıyım ? Yardıımm:(

2. Rewliesht

Rewliesht Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    O konudan o konuya atlamışssın kas yakma konusuna cevap getireyim . Kasın erimesinin ana sebebi şudur ya yeteri kadar kası beslememişsindir . Yada diyet yapıcam diye kendi aç bıraktığın zaman vücut yakıcak karbonhidrat ve protein bulamadığından kasları yakarak enerji sağlar .

3. Berk1

Berk1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Edirne
    peki nasıl besleyecegım kasları ? antremandan sonra falan ne yıyecegım antremandan once ? Birde yüzüm şeklini falan değiştirmez dimi tipim falan kaymasın mazallah ?

4. Rewliesht

Rewliesht Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Şimdi kaslar proteinle beslenir . Burda sana kesin şu kadar ye diyemem çünkü vücudun günlük yaktığı bir kalori vardır normal erkeklerde 1800-1900 arasıdır fakat vücuttaki yağ kas oranına göre bu değişir . Bu konuda uzman birinden destek alman çok daha doğru olacaktır çünkü az protein alırsan kasların eriyecektir fazla protein alırsan yağ olarak depolanacaktır yani herşeyin fazlası fazla ....

5. Berk1

Berk1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Edirne
    şimdi ben kime danışıcam spor hocası desen kendı kafasına göre yazıyor geçiyor.yag oranımı olcturmek ıstıyorum salonda yag olcecek makina yok.Kafam çok karışık bilen birileri el atsın

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş