yağ yakıcılar kalp ritim bozukluğu yaparmı?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve hasim301 tarafından 27 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    ben polislik istiyorum olurda kazanırsam sağlıkta dikkat ediyorlar şuan hardcore elite yeni versiyonunu kullanıyorum 20-25kg fazlam var kalbe zarar verirmi bu tür yağ yakıcılar sizce kalbi hızlandırıyor spordan önce içiyorum

2. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    herhangi bir kalp rahatsızlıgın hiper tansiyon veya başka bir sorunun varsa kullanmanı tavsiye etmem sağlıklıysan dozunda kullandıgın sürece sıkıntı olmaz.

3. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    hiçbir sıkıntım yok çokşükürde dozunda kullanıyorum sabah kagvaltıdan önce 2 cardiodan once 2 fazlasınıda almam zaten

4. Shelter

Shelter Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum dozunda kullandığın sürece hiçbir sıkıntı çıkmaz. Bir de sade kahveden kaçınmaya çalış, bazen olmadık yerlerde aşırı terletebiliyor.

5. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Hocam dozajinda kullaniyorum 2 sabah kagvaltidan once 2de antremandan once bazen 4 bile almiyirum ama kalp atislarim hizlaniyor yinede mesela saat 5te aliyirsam gece 12de zor yatiyorum

6. Shelter

Shelter Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum, kişiyle de alakalı sonuçta. Ben saat 6da spora gitmeden önce alıyorum, akşam 12de tıpış tıpış uyuyorum. Bir de kendini şartlandırma, psikolojin rahat olsun, böyle takviyeler sıkıntı çıkarmaz. :)

7. feritferitxd

feritferitxd Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    2 ay önceye kadar hiçbirşey bana zarar vermez modundaydım sağlıklı bir kalbimde vardı. Lipo 6 kullanmaya başladım 2 hafta sonra çarpıntılar başladı. Ogünden beri çarpıntı sorunu yaşıyorum kalp ilacı kullanıyorum.Kimse kullanmasın.

Bozo-Baku ve Rjtmjx bunu beğendi.
  8. Rjtmjx

Rjtmjx Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Bencede kullanılmamalı, geçmiş olsun.

9. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    3 ayrı termojenik kullandım bir sıkıntı olmadı ama birdaha kullanmam gerçekten deli cesaretim varmış N.O ürünleride ritim bozukluğu yapabilir

10. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    doktora gittinmi kalp ritim bozukluğumu çıktı?

11. Shelter

Shelter Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam ağırdan alsaydın biraz, Lipo6 çok güçlü bir yağ yakıcı, öyle böyle değil. Geçmiş olsun.

12. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    miğdemde felaket yanma yapıyor yatarken bıraktım kullanmayı bugun bakalım aynı sorun devam edecekmi

13. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    dynmatize extreme mi kullanıyorsun, o yanma olayı bende de oluyor, zaten yatmadan 6 saat önce kullanılması önerilmiyor hiçbir yağ yakıcının.

14. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    yok hydroxycut hardcore elite yeni versiyonu kullanıyorum hafifletilmiş içerik

15. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Hocam sende hic yatarken migde yanması yaptimi

16. Shelter

Shelter Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Ben hydroxycut kullanırken hiçbir sıkıntı yaşamadım. Bir kez spora gitmeden önce sade kahve içmiştim, o zaman gereğinden fazla terleme ve halsizlik yaptı sadece.

17. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    bıraktım kullanmayı 3gündür yanma geçti sanırım cafeinden bakalım 3gün daha geçsin tekrar başlıcam

18. Shelter

Shelter Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Herifler çok uyarı yaptı, kafein kullanmayın hydroxycut kullanıyorsanız diye. Özen göstermek lazım.

19. sabrselam

sabrselam Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    İstanbul
    Herhangi bir sağlık sorunu hissettiğinizde hemen vakit kaybetmeden hastaneye gidin!
    bahsedilen ürünler kimi insanlar için tehlikeli sonuçlar doğurabiliyor.Bir ikincisi doğru diyet ve spor yaptığınızda kilo verebiliyorsanız (yağ yakma , su kaybetme değil!) bu tür ürünleri kullanmayın.Diyet ve sporla istediğiniz hedefe ulaşamıyorsanız bir diyetisyene danıştıktan sonra hatta vücut analizlerinizi yaptırdıktan sonra onay alarak kullanmaya karar verin.

20. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    midemde yanma kesinlikle bu yağ yakıcı yüzünden yaptığına emin oldum gene başladı kullanmayı bıraktıktan sonra rahatlama olmuştu dün akşam gene başladı yanma ve bulantı kutuda anca 1haftalık falan kalmıştır bıraktım daha kullanmıcam miğdemi fena yaptı böle oluncada diyeti etkiliyor şekerli şeylere saldırasım geliyor,çok kötü midede yanma çekilmiyor 2012yazında falan kullanmıştım 2ay hiç öle bişe olmamıştı artık kullanırsam l carnitin kullanırım onuda şuan kullanmayı düşünmüyorum en iyisi doğal
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Nisan 2015 ---
    midemde yanma kesinlikle bu yağ yakıcı yüzünden yaptığına emin oldum gene başladı kullanmayı bıraktıktan sonra rahatlama olmuştu dün akşam gene başladı yanma ve bulantı kutuda anca 1haftalık falan kalmıştır bıraktım daha kullanmıcam miğdemi fena yaptı böle oluncada diyeti etkiliyor şekerli şeylere saldırasım geliyor,çok kötü midede yanma çekilmiyor 2012yazında falan kullanmıştım 2ay hiç öle bişe olmamıştı artık kullanırsam l carnitin kullanırım onuda şuan kullanmayı düşünmüyorum en iyisi doğal

Sayfayı Paylaş