Yağ Yakıcılar ile ilgili

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Warlord_x7 tarafından 6 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Warlord_x7

Warlord_x7 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar merhaba ben yağ yakıcı kullanmak istiyorum. Yazın seçmelere giricem ve kaleciyim 15 kilo fazlalıgım var bu kiloyu vermek istiyorum. Bana önerebileceğiniz 80-100 tl civarında bir hap. Arkadaşlar son olarak bu hapların bana zararı olur mu ? Çünkü 1-2 gün önce bir haber gördüm protein tozlarından dolayı kalp krizi geçirmişti bir iş adamı benimde acil kilo vermem gerek lütfen bana mümkense kullandıgınız iyi sonuç aldıgınız bana 1 haftada 3-4 kilo yaktırıcak ama kas kütlemden düşürmeyecek bir marka önerirseniz çok memnun olurum.

oguzaltindal bunu beğendi.
  2. pasak

pasak Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    1 haftada 3-4 kilo ve kas kaybı olmayacak.
    mümkün değil böyle bir şey.

Warlord_x7 bunu beğendi.
  3. Warlord_x7

Warlord_x7 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Cevabın için teşekkürler pasak bu konularda hiç bir bilgim yok. Bu arada yaşım 17. Temmuzda 18'ime basıcam. Peki hızlı kilo vermem lzım ne öneririsin ?

4. oguzaltindal

oguzaltindal Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    İst
    Hydroxycut kullan yoğun cardio programı ile yararını görürsün ama havaların sıcak olmasından dolayı illaki kas kaybı yaşarsın amaç sadece kilo vermekse hani şimdilik veriyim kışa kendimi toplarım diyorsan işini görür. Forumda bi araştır.

Bu arada ölen vatandaş protein tozundan ölmemiştir de öle deniyor varsın protein tozundan olsun. senin onla işin yok zaten :)

Warlord_x7 bunu beğendi.
  5. Warlord_x7

Warlord_x7 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Cevabın için çok çok teşekkür ederim oğuz kardeşim sizin gibi insanlarda cevap almak gerçekten onur verici çok mutluyum çünkü kilo vermek benim için hayat meselesi oldu. Ve siz bana bu konuda yardımcı oluyorsunuz teşekkür ederim. Son bir şey eklemek istiyorum benim yaşım 17 herhangi bir sorun olur mu ?

6. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    kaleci olduğunu düşünürsek oğuzun dediğine katılıyorum bencede hydroxcut kullanman iyi olur bu aynı zamanda sana ekstra enerji verir, bunun yerine l-carnitini de tercih edebilirsin tabi bunların yağ oranını çok fazla derecelerde etkileyeceğini düşünme asıl yapman gereken sıkı bir diyet ve kardiyo,yağ yakıcı sadece bir yardımcıdır.sorun olurmu meselesine gelince unutmaki bunların hiçbiri doğal değil farklı bünyelerde farklı tepkiler verebilir ama bu tepkiler genelde sivilce,arasıra baş dönmesi ve bulantıdan öteye geçmez tabi bu geçmiyecek demekte değildir.yarar ve zararları forumda çokça tartışıldı arayıp kendine uygun olanı hakkında karar verebilirsin..

Warlord_x7 bunu beğendi.
  7. Warlord_x7

Warlord_x7 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Cevabın için teşekkürler sevgili tramp. Bir arkadaş bu forumda yağ yakıcılar sayesinde 4 günde 2 kilo verdiğini söylemiş bende bunu okuyunca ilgi ve alakam direk yağ yakıcıları çevrildi. Ben hemen erimek istiyorum 22 temmuza kadar sürem var. 22 temmuza kadar bu ilaçları kullanıp sıkı kardio yapıp güzelce kilo verebilir miyim ?

Boyum 1.67
    yaşım 17
    kilom 72 Ben 22 temmuza kadar 60 kilo olmak istiyorum arkadaşlar sizce bu haplarla mümkün mü ? Ve ayrıca benim kafamda karıştı şimdi l cartine mi alıcam yoksa hydro mu alacağım ? Bu 2 ürün aynı şeyler mi yoksa ayrı ayrı alıp 2 sinide mi kullanmam gerek ?

8. oguzaltindal

oguzaltindal Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    İst
    etki bakımından hydroxycut iyidir ama ağır gelebilir öyle düşünüyorsan l-carnitine e dönebilirsin. cardio yu sağlam yapman lazım ki enerjini sonuna kadar kullan. çünkü hydroxycut verdiği enerjiden dolayı uyutmaz :) tabii ki diyeti de unutma. 1 ay gibi bir süren var madem protein diyeti yapabilirsin.

Warlord_x7 bunu beğendi.
  9. Warlord_x7

Warlord_x7 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Protein diyeti nedir biraz açıklar mısın sorular fazla oldu üzgünüm :) L carnitineyi almayı düşünüyorum. Fazla enerji gerginlikte yapabilir. Ben gergin olmak istemiyorum çünkü daha önce kullandıgım uzamax hapından dolayı evde baya bi olay çıkarttım l-carnitinede böyle bir şey olmaz değil mi ? Yani sinirlerim felan gerilmez çünkü antidepresanda kullanıyorum seçmeler yüzünden sinirlerim gergin. Sizin gibi tecrübeli abilerimden yorumları bekliyorum.

10. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Yer:
    manisa
    4 günde 2 kilo verilir ama 2 kilo yağdan verilir mi bu çok çok zor..ilaçlara çok fazla güvenme kafanda yağ yakıcıları içip vücudundaki yağları hızla eriten şeyler olarak düşünme öyle olsa herkez kullanıp kısa sürede yağlarından kurtulurdu onlar sadece sonuca seni biraz daha hızlı ulaştırır ama mucize değerlerde değil..yaşın daha genç metabolizman zaten hızlı çalışıyordur yapman gereken diğer cevaplarda da verildiği gibi sıkı bir kardiyo ve diyet.kardiyo da zaten vücudundan kısa sürede iyi bir miktar su atıcaksın aynı zamanda yağ miktarında azalıcak bu kısa zamanda ağırlığını eksiltir zaten..22 temmuza kadar 12 kilo verir misin bu sana bağlı ben kendim bu dönem tam 12 kiloyu yaklaşık 55 günde verdim bu dönem ki diyetim de bazen esnediğim oldu.ama bu kiloyu verebilmen için diğer arkadaşlarında dediği gibi kardiyo+diyet şart yağ yakıcıda takviye olarak kullanabilirsin.yani yağ yakman için ana etken yağ yakıcılar değildir diyet+kardiyodur yağ yakıcı bunların yanında sadece bir yardımcıdır.böyle düşün bunlara ağırlık ver.umarım istediğin sonuca ulaşırsın

Warlord_x7 bunu beğendi.
  11. Warlord_x7

Warlord_x7 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Cevabın için teşekkür ederim thetramp madem öyle diyorsunuz ben sağlığımı riske atmak istemiyorum yağ yakıcı almaktan vazgeçtim. Protein diyeti nasıl bir uygulama beni istediğim sonuca götürebilir mi sayın thetramp ?

12. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Yer:
    manisa
    protein diyeti sana tabi ki yardımcı olur..ama bence vg yapıyorsan ağır bir protein diyeti yapmana gerek yok zaten ekstra kas kütlesi alman tartıyada + olarak yansıyacaktır.senin hedefin tartıda 60 ı görmekse bence sadece protein ağırlıklı beslensen karbonhidrattan ve yağdan kaçınsan(ki bu bunları hiç almamak değildir sadece aşırı miktarlarda almamalısın) senin için daha iyi olur.bu da genel olarak bi protein diyeti gibi oldu ama daha hafif ve genel oldu :)

Warlord_x7 bunu beğendi.
  13. Warlord_x7

Warlord_x7 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Cevabın için çok teşekkür ederim. Bildiğimiz gibi yumurta protein kaynağı günde kaç tane yumurta yemeliyim ?

14. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Yer:
    manisa
    kardeşim ben hoca, diyetisyen yada uzman değilim sana şunu ye bunu yap diyemem ancak forumda değerli hocalarımızın yazdığı bu konularla ilgili bir çok makale var sana bunun için beslenme bölümünü okumanı tavsiye edebilirim yumurta ne kadar ymelisin neyi ne kadar yapmalısın hepsi hakkında bilgi edinebilirsin :) yinede yanlış anlama diye sorunu cevapsız bırakmak istemiyorum sadece kendimden örnek veriyim sabahları 6 yumurtadan(4 ünün sadece beyazı 2 tanesi tam) omlet yapıyorum ancak bu sana çok gelebilir.dediğim gibi okuyup kendin için bir program ayarlıyabilirsin..

Warlord_x7 bunu beğendi.
  15. oguzaltindal

oguzaltindal Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    İst
    sadece yumurtadan yola çıkmak yanlış olur. protein diyeti özetle tüm öğünlerde protein ağırlıklı beslenmen. sabah kahvaltısında 2 dilim kepek ekmeği yiyebilirsin yanında yumurta, peynir çeşitleri süt vs. öğlen ve akşam öğünlerinde ise mümkün olduğunca tavuk eti kırmızı et ve ya ton balığı yiyebilirsin ara öğünlerde yoğurt yeyibilirsin. ben tatlı ihtiyacımı karşılamak adına protein bar almıştım.
    1 ay kadar protein diyeti yaptım.
    sabahları genellikle omlet ya da haşlanmış yumurta 3-4 adet 1 tanesinin sarısı. diğerlerinin beyazı sabah 8 gibi kahvaltı yaptığım için öğleye kadar acıkıyordum 10 gibi fln küçük bir kase yoğurt. öğlen tavuk kırmızı et ya da balık hangisine denk gelirsem öğlen akşam arası acıktığımda protein bar akşam yemeğinde salata arzuya göre tavuklu yada ton balıklı da olabilir. akşamları da bazen yatmadan önce bir bardak süt içiyordum.
    Tavsiye;
    ton balığı seviyorsan eğer light ton balığının içine badem kır :)
    ikinci tavsiyem de evde yaptığın zamanlarda tavuğun göğüs etini kaynattıktan sonra suyunu iç bardağa koyup sıcak sıcak muhteşem oluyor :)
    bu arada şekerden ve tuzdan mümkün olduğunda uzak dur... devamını ve detayını forumdan araştırabilirsin.

Son düzenleme: 6 Haziran 2012
    Warlord_x7 bunu beğendi.
  16. pasak

pasak Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    bir haftada verebileceğin en ideal kilo 1-2 kilo yağ olur üstünü vermek ne kadar mümkündür ne kadar sağlıklıdır bilemem.
    üstte diğer abilerin açıkca anlatmışlar durumu. çalışmanı yap ama temmuza kadar diye kendine hedef koyma kilo vermek için. o kadar kiloyu öyle bi çırpıda vermen kolay değil.
    sıkı bir diyet ve sıkı bir kardiyo programı.
    kas kaybın olmaması için protein ağırlıklı bir diyet.
    illa supplement kullanacaksan kardiyo öncesi sana enerji verecek olan L-carnetine ya da hydroxycut ama bunlara da çok bel bağlama.
    asıl olay kafanda ve çalışmanda biter.

Warlord_x7 bunu beğendi.
  17. Warlord_x7

Warlord_x7 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Cevap verenlere teşekkürler kararımı verdim. İyi forumlar.

Sayfayı Paylaş