Yağ Yakıcı Suplement ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Taylor12 tarafından 9 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Taylor12

Taylor12 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Hardline Burner (yağ yakıcı suplement) iyimi ? Siz ne Önerebilirsiniz ?

2. jonahhex

jonahhex Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Bol su ve egzersiz. Bu kadar bence eger yag oranin yuzde 10 12 yse ve 7 8 lere dusurmek icin cabalamiyosan bu tarz urunleri kullanmadan gayet yag yakabilirsin sabah ac karna kardiyo yaparsan en iyi verimi alırsın mutlaka ağırlık antrenmani da yapmalisin kardiyonun yaninda ve bence geleneksel kardiyo yerine hiit tercih et

doxux ve Taylor12 bunu beğendi.
  3. Taylor12

Taylor12 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ben şu an haftada 2-3 kere kardio yapıyorm ama günlük ağırlık çalışması yapıyorum KOL(ön-arka)- Sırt - Bacak - omuz yani heryer :) Yeterli olurmu ya yakmak için

4. jonahhex

jonahhex Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Aynı gün mü calisiyosun hepsini? Ben hic full body workout yapmadim. 25 kilo verdim simdiye kadar ağırlık egzersizi ve Kardiyoyla ancak uzun sürede verdim. Bence acele etme yani cok ac kalıp kaslarını da eritme haftada 3 kardiyo yapman yeterlidir bence. Onun disinda genel olarak diyetinde karbonhidratı düşür, rafine şeker kullanmamaya calis. Ve yagdan kaçma. Hayvansal yaglari kullanma tabi ki ama mesela salatanda mutlaka zeytinyagi kullan. Vucudunum buna da ihtiyaci var

Taylor12 bunu beğendi.
  5. Taylor12

Taylor12 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Evet 1 günde yapıyorum onları amaçda hem kas artsın hemde yağ yakim diye zaten 15 tatile kadar zamanım var ozamana kadar kasda çıkar yağda kalmaz değilmi ? Günlük 1750-1850 kalori civarı alıyorum BAHARAT VE ÇİPS den uzağım

Sayfayı Paylaş