Yağ yakıcı kullanmalımıyım?(Resimli)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve askndnz tarafından 9 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. askndnz

askndnz Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar 13 günlük bir BB hayatım var Yağ yakıcı kullanmalımıyım sizce ? Kullanmak istiyorum bir kaç arkadaşımda önerdi acaba hangi markayı kullanmalıyım ? diyette yapıyorum

Kilo : 76
    Kol: 30
    Gögüs: 94
    Omuz : 114
    Bel: 91

diyetim;

06:00 Kalkış : Pekmez ve 50 gram kadar lor peyniri.

09:30: Yagsız Sert Peynir, Haşlama Yumurta(beyaz) 2 adet, 2 adet kıvırcık(Bu üç besini yarım kepek ekmeği içine koyup yiyorum) Yanında 1 bardak light süt.

13:00: 100-150 gr haşlama tavuk + Yarım porsiyon pilav

15:00 Ara öğün: bir tane konserve ton balığı .

Antremandan hemen sonra:

100 gr lor + bir bardak meyvasuyu

Yatmadan önce :
    50-60 gr yağsız beyaz peynir

şuanki durum vaziyetim ;

Son düzenleme: 9 Nisan 2010
  2. TimoTolkki

TimoTolkki Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    daha çok yenisin. yag yakıcı kullanmana gerek yok. boşuna para harcamış olursun. tabi bunlar benim fikirlerim.

askndnz bunu beğendi.
  3. DragonFLY

DragonFLY Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    esnaf
    Yer:
    Belcika & es es
    Hic gerek yok, parani bosuna harcama... Duzgun beslenmeyle, duzenli cardio ve body yaparak kendin kendi enerjinle ve kendi gucunle o yaglarini yakabilirsin... Aklinda tutman gereken en onemlisi sey nedir ? Bir gunun sonunda yemis oldugum urunlerin toplam kalorisi (kcal) nedir ve benim gundelik ihtiyacim nedir? Diyelim ki senin vucutun gundelik ihtiyaci 2000kcal, o halde 2000kcal altinda kalmalisin ;)

Bu kural sadece hayatinda daha bu spora yeni baslayanlar icin tam olarak "daha dogrusu onunde bir limit suresi var , assagi yukari 6ay-1sene arasi" gecerli degildir ;) Cunki yeni ba$larken hem yag yakip hem ka$ yapabilme imkaniniz oluyor...

askndnz bunu beğendi.
  4. askndnz

askndnz Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    başka cevaplarda beklıyorum :)

5. gobeklibodyci

gobeklibodyci Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Bu spor disiplin ve irade sporudur. Uzun vadede beklediğin sonuçlar gelir. Bencede bir şey kullanma şu an senin bence BB değil bir süre fitness yapıp vücudu alıştırman lazım. Çabucak gaza gelip kendini sakatlama(yeni arkadaşlar bunu çok yapıyor). Gördüğüm kadarıyla önce kas yapman gerekiyor. Az yağlı beslenirsen sporunda etkisiyle çabuk toparlanırsın. Diyetlerde uzman değilim ancak bu diyetteki protein miktarı sanki çok gibi geldi bana? Fazla protein vücutta yağa dönüşebiliyor diye biliyorum?

askndnz bunu beğendi.
  6. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    yağ yakıcıları heralde içer içmez tüm yağları asit gibi eritiyo falan zannediyorsunuz galiba bunlar sadece takviyedir.hızlandırmak amaçlı.düzenli az yağlı şekersiz tuzsuz bir beslenme programıylada sorunu kolayca aşabilirsin

askndnz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş