Yağ yakıcı kombin tavsiye

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve DyausKen tarafından 8 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. DyausKen

DyausKen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle merhaba;
    178 boy
    90 kilo

Aklımdaki kombin
    Noxx5
    Granade BCAA
    - yağ yakıcı olarak spor salonu big joy satıyorlar yağ yakıcılar iyi diyorlar ne kadar dogru bilmiyorum onu öneriyorlar max 130 140 tl cıvarında önerebileceğiniz yağ yakıcı var mı ya da big joy iyi midir ?

Kombindeki dusuncem su sekılde;
    Enerjım hızlı bittiği için nox
    Kas kaybını engellemek ve kas agrısını azaltmak için bcaa aynı zamanda vitamin desteği var
    Yağ yakıcı olarakta ne eklemem gerektiği hakkında pek fikrim yok

Teşekkürler herkese yorumları için

2. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Yağ yakıcı falan hikaye. Seni yolmaya çalışıyorlar. Onun yerine koşu idmanı yap.

3. DyausKen

DyausKen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bir kere kullandım yag yakıcıyı pek mukemmel bır etkısını görmedim markadanda olabılır tabı CTN Muscle diye bir markaydı. Bende öyle hissettim açıkcası 12 kilo veren çocuk 2 yumurta kahvaltı yapıp aksamda ufacık hır sey yıyormuş. Yag yakıcısan zıyade aç kalıp kilo vermiş yag yakıcı etki etti diyorlar satıcıları oldugu için

4. byarif06

byarif06 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    yag yakici degilde bcaa , izole protein tozu , ve picolinate al yemeklerden sonra , tatli krizini kesiyor ve tok tutuyor seni.

5. Shiacuon

Shiacuon Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    sup. marketinde yağ yakıcılar hiç işe yaramaz "para tuzağıdır". Doğal yağ yakıcılar Yoğurt ve kefir içmelisin.

6. DyausKen

DyausKen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bu durumda ;
    Yağ Yakıcıya pek lüzüm yok yoğurt kefır ya da antremanlardan yarım saat once yesıl çay içicem. ( teşekkür ederim )

NOX hakkında bır sorum olucak;
    Arjının sayesınde damar genısletme ozellıgı var bu damar genıslıgı ılerde saglık sorununa yol acar mı ve damar genısletme kalıcı mı yoksa urunu kullanmayı kesınce zamanla eskı halıne mı donuyor ?
    Kısacası NOX 'un yan etkılerını ve ilerde sorun durumunu merak edıyorum bıraz arastırdım kafamdakı soruların cevabını net bır sekılde alamadım

7. Militan_Mavisi

Militan_Mavisi Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    53
    Kalori hesabı yeterli. Bir de şekerli şeylerden uzak durup zamana yaydın mı tamamdır.(Protein ve yağa, daha fazla önem vermelisin)

8. DyausKen

DyausKen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kesinlikle onlara fix gözüyle bakıyorum. Bir arkadasıma NOX ve BCAA kullanmak ıstedıgımden bahsettim yaptıgı yorumlar bıraz absurt geldı bana ;
    "aldıgın gıda takvıyesı sen kılo vermeye calısıyorsun bunlara gerek yok enerjı alacaksan NOX tan buda takvıye kılo vermene yardımcı olmaz demeye getırdı koyunlarda ot yıyor onlarda amıno asıt alıyor onlarda kılolu gıbısınden bır sacma ornek verdı. NOX ıcın ayrıyetten kan damarlarını genısletecek senın ıdeal genıslıgın neyse onun uzerıne cıkıcaksın saglık sorunların olusucak falan fılan."

Daha onceden Amıno asıt, BCAA, Glutamin, Yağ yakıcı kullandım hıcbır sorunda yasamadım ustune kılo verdım yag oranım dustu duzenlı antremanla. Bu tip seylerı 6 7 ay arastırmıs bırıyım makalelerle vıdeolarla olsun yapı taslarına kadar ınceledım onun soyledıklerıne dair destekleyıcı bır sey gormedım.
    Mantıgı proteının yapı tası amıno asıt amıno asıdı de karacıger yaga cevırıyor ve vücut kılo alıyor çok saçma buldum durumu koyunlar nasıl kılo alıyoru anlatmayı baslattı oyle buluncada

Sizin Fikriniz Nedir bu dusunce acısından yanlıs bılgım varsa dogrusunu öğrenmek ısterım...

Sayfayı Paylaş