Yağ Oranım %15 ama Göbeğim Var

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve kinggskral tarafından 1 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kinggskral

kinggskral Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar,fitness'a yeni başladım fakat sporlarla çocukluğumdan beri ilgileniyorum profesyonel olarak.Uzun bi aradan sonra spora başlamak istedim tekrardan, yağ oranım %15 çıktı ki bence uzun süre ara vermiş birine göre fena değil.Gayet hızlıyım,atiğim vb. belim de ince olmasına rağmen bildiğiniz göbeğim var :D Nasıl kurtulacağım hakkında bir fikrim yok,yağ yakmak bir çözüm olabilir diye düşündüm ama diğer yerlerimde yağ yokken sadece göbekte yağ olması birazcık kafamı kurcaladı.Siz değerli işin ehli abilerimden yardım istiyorum :) Teşekkürler

2. akkss

akkss Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    18
    İnan bu soru her 2-3 günde bir soruluyor.

Beslenme bölümüne bakın. Orda her şey var

3. kinggskral

kinggskral Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Biraz araştırma yaptım fakat denk gelemedim tam olarak benim istediğim gibi bir konuya o yüzden açtım.Öneriniz var mıdır?

4. akkss

akkss Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    18
    Yani şimdi ne söyliyim. Çocukluğundan beri "profesyonel" olarak sporla ilgilenen adama burda kimler akıl verebilir amaç alt üstü göbek eritmekse(?)

eyokus bunu beğendi.
  5. kinggskral

kinggskral Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Amaç altı üstü göbek eritmek değil işte dostum olaya yanlış bakıyorsun.Ben ne ağırlık kaldırmaktan anlarım ne de bölgesel incelmeden.Yüzme ile ilgili sorularınız olursa seve seve cevaplarım.Benim istediğim şey yağ oranımı sabit bırakıp sadece göbekten kurtulmak.

6. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Göbekten kurtulmak kolay değil , yağ yakarsın yakmasına ama o derinin altında ne kadar kas kütlesi var o muamma, ne kadar yağ yaksan göbek yerini karın kasına bırakır emin olman lazım, ben kendimden aldığım derse göre önce yağ yakmak değilde uzun bir süre hacim alıp kütle eklemeye ondan sonra yağ yakmayı öneririm ki yağ oranın düşünce birşeyler belli olmaya başlasın

7. mavikaranlik

mavikaranlik Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Abur cubur ve çok ağlı besleniyorsan o yüzden göbeğin olmuş olabilir.

Sayfayı Paylaş