Yağ oranı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve farti tarafından 20 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Arkadaşlar benim durumum farklı eskiden evde spor yapıyordum şu anda spor salonuna gidiyorum split bir çalışma var haftada 3 gün yalnız benim daha önceden vucudum yağ tuttu çok fazla spor yapamamıştım fakat bel bölgem 74 santim burda ölçünce %9 veya 10 yakın değer çıkıyor.

Yemekten sonra bu şişkinlik oluyor ve bel çevresi 80 cm çıkıyor burdaki hesaplayıcılar benim yağ oranımı söylemez tam olarak ama az çok böyledir diye tahmin ediyorum. Sizce sorun nedir su tutmasımı yoksa göbekmi acaba?Hoca bana bulk dönemine gir diyor ama ben bu durumdan dolayı biraz geçiştiriyorum o yüzden yemek fazla yiyemiyorum clean bulking tarzı beslenmeye özen gösteriyorum sizce ne yapmalıyım?

Kilom 65,178 boyundayım kolay kilo almam çok çabuk yağ yakarım. Kesin sonuç için aslında kaliper kullanmak lazım ama bulamadım yağ oranımın yinede çok yüksek olduğunu düşünmüyorum. Şu anda zayıflasam herhalde bir deri bir kemik kalırım gibi eğer su ise şu anda bitkisel yolları deniyorum ama karbonhidratı azaltmam lazım bir nevi. Olmadı fotoda atarım postür sorunu var ama şu anda az çok düzelttim o durumu değişen bir şey yok.

Sayfayı Paylaş