Yağ Oranı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Joesque tarafından 18 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Joesque

Joesque Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    [​IMG] [​IMG]
    Merhaba arkadaşlar 20 yaşında 1.79 boyundayım 92 kilodan 71 kiloya düştüm ve hala yağ yakımına devam ediyorum fakat yağ oranımın kaç olduğunu bilmiyorum bura küçük bir yer açıkcası ve yag oranımın yüksek oldugunu düşünüyorum diyetten bıkmış olsamda en azından ne kadar yag oranım oldugu hakkında ortalama birşeyler yazarsanız sevinirim İstanbula gittihim bir gün kesinlikle ölçtürücem fakat şuam bu çok zor.Şimdiden teşekkürler

2. KutsalSpartacus

KutsalSpartacus Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorum
    Kardeş resimler gözükmüyor, en azından bende öyle. Bir de her zaman söylerim ölçütünz kilonuz veya yağ oranınız olmasın. Aynaya baktığında gördüğün şey hoşuna gidiyorsa olmuştur bu iş. Gitmiyorsa yağ yakmaya devam, kendini beğenene kadar, özgüvenin artana kadar. Bol şans.

mmayg bunu beğendi.
  3. Joesque

Joesque Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    [​IMG] [​IMG]

Sanırım oldu ama şimdide boyutlar ah ah ben bu işi beceremicem...
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Kasım 2014 ---
    Öncelikle yorumun için teşekkür ederim ama aynaya ne zaman baksam tatmin olmucağım konusunda eminim her zaman daha fazlasını istemekle alakalıdır belkide prensip edindim bunu diyelim beni sıkıntıya sokan şey belde bulunan simit ciddi anlamda rahatsız ediyor ve gitmiyor diyetimin 4. ayı ve son 1,5 aydır o bölgede hiç bir degişim yok olmazsa supplementlere başvurucam...

4. KutsalSpartacus

KutsalSpartacus Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Çorum
    Supplementler bel gidermez dostum. Supplementlete erken daha. Yağ oranın %20 - %15 arasıdr diye düşünüyorum, ayna konusuna gelince zaten vücut geliştirme hiç durmaz benim için de ama gelişim gördükçe motive olur insan. Ben 3.5 - 4 yıldır yapıyorum bu sporu ben de hep daha fazlasını istiyorum. Yağ yakımına devam et kardiyo tarzı ama ağırlık antrenmanı da yağ yakımına yardımcı olur. Kas kütlen arttıkça yağ yakman hızlanır bu da seni amacına ulaştırır. Süpersetler de iyidir yağ yakmak için. Kilo veriyim diyorsan harcadığın kaloriden 200-300 kalori az al kas kaybetmeden yağ yakar bir kaç kilo daha verirsin. Bol şans.

ArnoldBody bunu beğendi.
  5. FK27

FK27 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    TCDD
    göbekte azalma varda diyetini tekrar gözden geçir. vücut belli bir süreden sonra diyetle adaptasyon yapıyor var kilo kaybı duruyor yada durmaya yaklaşıyor.

Sayfayı Paylaş