Yağ kaybetmek istiyorum.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve kelly1009 tarafından 24 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kelly1009

kelly1009 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Boyum 184 cm . Kilom 80-82 arası gidip geliyor. 1 Haftadır 3 gün yüzme ( 2 saat ) ve 3 gün spor salonundan oluşan bir programla spora adım attım. Göbek yok diyemem ama çok değil . Göğüs kısmımdan şikayetçiyim biraz fazla şişikler. Acaba yağ yakımı olur mu bu antremanlarımla ? Göğüs kısmım ne kadar sürede düzleşir ? Nasıl beslenmem gerekiyor , ve son bir soru ; Ne kadar sürede vücudum şekle girer ?
    Çok teşekkürler.
    DN:Jinekomasti değiller.
    Arkadaşlar kusura bakmayın az önce yanlış yere açmışım konuyu.

2. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    80 82 kilo arasında gidip geliyor demişsin ama yağ oranın ne düzeyde 80 82 kiloda sadece göğüslerin biraz yağlı ve karnın mı düz yoksa yağlımısın.. süreç olarak bunları öğrenmeden sana tam olarak şunları yaparsan şu kadar zamanda fit bi vücuda sahip olabilirsin diyemem.. ama verdiğin bu bilgilere göre bi kaç tavsiye verebilirim :)

yüzme aralıksız calışmalarda gerçekten güzel yağ yakımı sağlayan bir spor cünkü yüzerken ayak parmaklarından boyun kaslarına kadar büytün vücut çalışır yüzme imkanın varsa bunu kesinlikle devam ettir çünkü faydası saymakla bitmez omuzlarını kanatlarını açar omur iliğini düzgünleştirir güçlendirir vs vs..

diğer günler salonda yağlardan dolayı şikayetci olduğun bölgeleri çalışırken az ağırlık cok tekrar şeklinde setler yap örneğin 25x4..

ve tabi en önemlisi beslenme.. şeker yağ tuz ve hamur işini minimum a indirmen lazım hatta başarabiliyosan hiç tüketme.. :)

ick17 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş