Yılmak üzereyim

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Freax tarafından 20 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    Selam arkadaşlar
    Bu spora başlayalı yaklaşık 3,5 ay oldu.İlk başladığımda 57 kiloydum,ilk 1-1,5 ay gainer kullandım kilom arttı şu an 62-64 arasıyım.boyum 183,Yaşım 20..Küçüklükten beri hep çelimsiz ve çiroz diye tabir edilen tiplerdendim,özgüvenim sıfıra yakındı.Bu spor bana özgüven kazandırdı,antreman yapınca kendimi daha iyi hissettim.Bu yazın başında başlamıştım,fakat üniversite öğrencisi olduğum için,okul başladıktan sonra tüm beslenme düzenim ve spor düzenim alt üst oldu,gelişimim ve kilo almam neredeyse durma noktasına geldi.ayrıca vücut tipi olarak ektomorf vücut tipinde olduğumu öğrendim ve bu vücut tipi vg'ye en elverişsiz olanmış,bu da moralimiz bozdu..Hevesim de yavaş yavaş kayboldu.Kilomda bir azalma yok fakat kendimi eskisi gibi zayıf hissediyorum,malum öğrenci olduğumuzdan hala ailemizin eline bakıyoruz.Okul başladıktan sonra masraflar çıkıyor,bazı şeylerden kesip kenara 3-5 bişeyler atıyorum salon parası için fakat yetmiyor,artık belli bi yaştan sonra da ana baba'dan para istemek koyuyor insana,zaten supplement filan da hak getire.haftada 3 gün okula gidiyorum geri kalan günlerim boşta,ama 3 gün sabah 8,akşam 8 yani salona gitmeye vaktim olmuyor,günde 5 öğün yemem kilomun 2 katı protein almam lazım ama dışarda proteinli veya proteinsiz seçme şansınız olmuyor,ne bulursanız yiyorsunuz.Bi çıkış yolu bulmalıyım..

2. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Freax

bende okuyorum ama yapmak istiyorum piskolojik basıklarda var üzerimde çok hemde ama devam salona gidemeyenlerde var bunu bu forumda anladım değerini bil ve devam et yılma..
    ektomorf elverişsizmi bu spora arkadaşlar?gelişemezmiyiz bende öleyim..

3. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    bilgim yok ama sanırım elverişsiz ile gelişemez arasında farklar var elverişsizde belki birisinin 3 yılda yapacağını o kişi 5 yılda yapar bakın bilmiyorum diyorum sadece tahmin belki öyledir, umutsuzluğa kapılmayın, bu arada hangi gainer i kullandınız mahsuru yoksa öğrenebilir miyim bende bildiğiniz çirozlardanım(şu an için :))

4. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    ektomorflar gelişemez diye birşey yok.pür ektomorflar daha zor kas kütlesi kazanır ama yağlanma dertleri pek olmaz ve ince kemikler üzerinde daha az kas kütlesiyle daha iyi görünebilirler.öğrecilikte kurtarıcı şeylerden biri ton balığıdır.5-6 tlye 160 grlık iki ader yağı azaltılmış ton alabilirsiniz.iki dilim kepek ekmekle götürürsünüz.lor ve yumurta da iyi kaynaklardır.et olarak da tavuk ciğeri oldukça ucuzdur.

Freax bunu beğendi.
  5. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    tavuk ciğerinin tavuk gçğsünden protein farkı var mıdır farkı nedir acaba?

6. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    "FURKAN" Universal gain fast 3100 kullandım kesinlikle faydası oldu fakat malum fiyatından dolayı tekrar satın almaya gücüm yetmedi

7. Caribbean T

Caribbean T Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci & Sporcu
    Yer:
    İstanbul
    Kilo almak kadar kolay birşey yok yahu valla.:D Ama vucut işte almayınca almıyor allah kolaylık versin.Verme imkanım olsa vucuttaki bütün yağlarımı size veririm :D

8. rekliox

rekliox Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    dr
    Yer:
    adana
    bende senin gibi yapıyorum tavuk-yumurta-çökelek-ton balığı-kırmızı et vs gibi herseyden yiyorum :)

9. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bir soru sordum dostlar cevap veren yok mu?

10. ruthlesss

ruthlesss Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    görünüşe göre açık öğretimde okuyosun.d iğer günlerini kafelerde biyerlerde çalışarak para kazanarak geçirebilirsin ?

11. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bende okuyorum hafta sonu çalışmaya iş arıyorum şimdi aileme okul harçlığımda yük olmamak için inşlg bulurum...gözlerde sroun olmasa löp die bulurumdA:D

allah yardımcın olsun..

Sayfayı Paylaş