yüzme+street workout+ağırlık çalışması

Konusu 'Diğer Spor Antrenmanları (Yüzme, Futbol vb)' forumundadır ve dembaba28 tarafından 5 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. dembaba28

dembaba28 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    fitness bıraktım bende kendime böyle bir plan oluşturdum.
    pazartesi: evde ağırlık çalışması
    çarşamba: street workout
    cuma:yine evde ağırlık çalışması
    cumartesi ve pazar: yüzme
    bir hafta sonra 2 kez street workout 1 kez ağırlık çalışması yapıyorum her hafta değişmeyi planlıyorum
    evdeki çalışmam şöyle : yaklaşık 1.70m boyutunda bir bar ve 2 dumbell ile kol çalışması ( döküm set deniyor galiba ağırlıkları ayarlayabiliyorum.)
    sokakta ise barfiks şınav dips gibi temel hareketler yapıyorum farklı vasyanlorla
    yüzme ise serbest stil yüzüş biraz postürüm bozuk ve sevdiğimden dolayı buda.
    Genetikten olsa gerek, daha az önem vermeme rağmen omuzum ve tricepsim çok iyi. Ama biceps ve sırt biraz kötü duruyor özelikkle biceps genetiğim kötü.
    Amacım kol ve sırttda gelişim sağlamak, tabi boş kalmamak ve zevk almak için çeşitlendirdim biraz. Son derece saçma gelebilir size ben zevk alıyorum şahsen.
    Öneri ve eleştirlerinizi bekliyorum

2. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    postrünü düzeltmek için serbest stilden çok sırt üstü yüzme önerilir. Bana hekim öyle önermişti.

3. dembaba28

dembaba28 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Orası farketmez abi yüzmede sıkıntım yok, sence böyle gelişim olurmu özellikle sırt ve biceps kaslarında ?

4. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    youtube dan evde vücut ağırlığıyla yapılan çalışmalar diye bir araştır ve onları da uygulamanı tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş