Yüzme sporuyla uğraşıyorum fakat

Konusu 'Diğer Spor Antrenmanları (Yüzme, Futbol vb)' forumundadır ve brkn4 tarafından 25 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. brkn4

brkn4 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar.Siteye yeni üye oldum.Bana yardımcı olmanızı istiyorum.
    Öncelikle boyum 181-182 civarı.Kilom 72.5.Boya baktığınızda ideal ve normal gibi gelebilir.Zaten dışardan bakılınca zayıf gözüküyorum yüzüm kollarım bacaklarım ideal.Göbek,göğüs ve basenlerim şiş sadece.Bende bunları aynı anda eritmenin mümkün olduğu yüzmeyi tercih ettim.Araştırdığım kadarıyla yağ yakmak için çok iyi bir spor.Küçüklükten beri de yüzerim.Zaten fitness salonlarında pek duramıyorum bunalıyorum.Sorum şu;
    Beslenmeyle ilgili neler yapabilirim?
    Yüzmenin haricinde evde neler yapabilirim. Dambılım veya hiç bir ekipmanım yok. Şınav,mekik vs gibi hareketlerden verebileceğiniz tavsiyeler varsa bekliyorum.
    Teşekkürler.

2. PatatesAdam

PatatesAdam Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle merhaba sana tavsiye verebilmem icin bana biraz daha ayrinti verebilir misin
    haftada kaç saat yüzüyosun ? ders alıyor musun ? beslenme alişkanliklarin neler ? Sana evde calişman içinde spartan body wieghti şiddetle tavsiye ederim içinde envai çeşit şınav,mekik ,hareketler ve workout var.Yanliz bazi programlar ağır gelebilir ben şahsen baya zorlanmiştim.

3. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Şimdi geçmişse dönebilsem, kesinlikle 2 sporla, çocuk yaştan beri ilgilenirdim. Birisi yüzme, diğeri jimnastik.
    Şınav çok etkili bir hareket o ayrı.
    Bence polymetrics egzersizleri dene.

Sayfayı Paylaş