Yüz solukluğu?

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve okan1997 tarafından 30 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. okan1997

okan1997 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Beyler biraz yazın terleyince felan yorulunca yüz canlılığını kaybediyor normal bir durum olabilir ama beni rahatsız ediyor cildiyeden ilaçmı yazdırayım yoksa bitkisel maskeler iş görürmü ?

2. dr-ozgurys

dr-ozgurys Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Soluklutan kastın böyle beyaz beyaz kabuklanması mı? Eğer öyleyse bir nemlendirici yeter. Traş olunan kısımlarda oluyorsa sakal bölgesinde balzam işeyarıyor daha canlı gösteriyor

3. American Psycho

American Psycho Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Gün sonunda sen yorulup bitkin düştükten sonra yüzün yani tipinin kaymasını diyorsan gayet normal.Arkonun zeytinyağı içeren kremi var.Banyodan sonra onu sürebilirsin.Yarım saat sonra yıka veya hiç yıkama.3 gün boyunca yüz harika kalıyor.Canlanması içinde bi karışım vardı.4 tatlı kaşığı yağsız yoğurt, yarım limon ve 1 tatlı kaşığı salatalık suyu.Ben tam yağlı yoğurtla yaptım çünkü yağsız yok.Yinede yüze manyak bi canlılık geliyor.2 veya 4 günde 1 yapabilirsin.Beğenmezsen yapma.Hiçbir zararı yok nasılsa.Yoğurdun karışımdaki görevi tamamen krem haline getirmek, yüze sürülebilir hale.Limon ve salatalıkta bitiyor olay.Limon zaten manyak birşey

Sayfayı Paylaş