Yüzücüler için Fiyat/Performansı En Uygun Protein Tozları

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Korgem tarafından 5 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Korgem

Korgem Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Sayın Yöneticiler forumda arama yaptım ama bu konu hakkında bilgi bulamadım. Şayet var ise özür dilerim ve konuyu kaldırıp beni doğru yere yönlendirmenizden mutluluk duyarım.

Arkadaşlar çok yoğun tempo çalışan biriyim ve psikolojik olarak rahatlamak için yüzüyorum. Yüzerken de anatomik açıdan güzelleşmek istiyorum. Yüzücü için fiyatına oranla sahip olduğu kaliteli proteinlerle mantıklı dediğiniz bir protein tozu varsa almak istiyorum. Uzmanları buradadır diye size başvurayım dedim.

2. mecnun12

mecnun12 Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    yüzücüysen 3 öğün yesen bile yeterli , protein tozu yüksek protein ihtiyacı olan karşılamakta güçlük çeken bodybuilding yapanlar içindir
    (bu arada protein tozu , yazdıklarımdan mucize gibi anlaşıldıysa özür dilerim)
    motivasyon istiyorsan ve illa bir ürün de istiyorsan pre-workout öneririm

3. Korgem

Korgem Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Pw ler hakkında edindiğim bilgilere göre bol miktarda kafein içeren ürünlermiş. İsteğim gerekirse 200 TL bile veririm ama protein bazında etkisi olsun(antremandan hemen sonra gerekli olan proteini almama yardımcı olsun) dolayısıyla gelişimime azda olsa katkısı olsun. Antreman günleri normalden az dozda içerim uzun sürede tüketirim.

4. fitt

fitt Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Ankara
    Kullanmana gerek duymuyorum zaten yüzücülerin sırt ve göğüs uçuyor. Güzelcene beslenirsen gerek yok, sabah yumurtanı peynirini sütünü ye iç, ara öğünlerde meyveni, yoğurdunu ye, öğlen tavuk, kırmızı et, balık, makarna, bulgur, brokoli, gibi besinler tüket, akşamda taze ton balıklı salata gayet güzel olur bence.

Sayfayı Paylaş