Yükten kurtulma zamanı hedef 85

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve superyorist tarafından 10 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. superyorist

superyorist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar,
    Öncelikle çocukluğumda beri hep kiloluydum kendimide iri kemikliyim diye avutuyodum.İlkokul,lise,üniversite ve üniversite sonrası iş hayatı hep kiloluydum.Son 6 aydır işsiz gezdigim bir dönemdeyim ve bu dönemdede en yüksek kiloma çıktım.Artık fark ettimki giydigim gömlekler pantolonlar dar gelmeye başladı.Bende ramazan ayı bitmesiyle diyete baslama kararı aldım.
    Sırayla gitmek gerekirse en son 06.07.2015 ezcane tartımıstım 105,8 kiloydum ramazan oldugu için ozaman diyette değilim.
    Ramazan bitti ve yüksek motivasyonla diyet arayışlarına girdim ve kafama göre bi diyet bulamadım bende kendim diyet uydurdum.Telefonumda günlük aldıgın kalori hesaplayan ve kayıt eden bir program buldum.bunun sonuncunda günlük 1500 kalori gecmiycek sekilde bir diyete başladım.Ne yiyecegime kendim karar veriyorum ve kesinlikle 1500 kalori gecmiyor.Ayrıca günlük 2 litre su içiyom daha fazlasını içemiyorum midem almıyo ve günde birer tane kayısı ve yeşilçay içiyorum tabiki şekersiz çünkü şeker ve tuzu kullanmayıda bıraktım.Ekmeği komple kesitim sadece haftasonları ceyrek ekmek yiyorum onun dısında haftaiçi hiç ekmek yemiyorum.Bu gazla bide hardline in cla one ve 100 kapsul karnitin aldım.
    19.07.2015 aldıgım ürünler geldi bende ogun itibariyle yukarıda bahsettiğim diyetime başladım.diyetin yanında sporda yapıyorum ama spor salonuna yazılmadım su sekilde günlük 1 saat yürüyüş arada tempolu sekilde yokus inip çıkmalı filan.Yürüşün ardındanda evde bikac bel inceltme hareketi sopa cevirme vs yaparak sporu bitiriyorum.
    Bu resmi 19.07.2015 çektim.Diyete,spora,ürünleri kullanmaya başladıgım tarih ilk gün yani.burda kilomu bilmiyom 06.07.2015 105,8 kiloydum ama.Ogün vucut ölçülerimi almıstım.
    yaşım 22 buarada boyumda 176 cm.
    omuz 129
    gögüs 110
    bel 113
    kalça 115
    bacagım en kalın yeri 72
    19-07-15v.jpg
    yaklasık 3 haftadır devam ediyorum diyete,spora,ürünlere ayın 19 unda yeni resim ve kilo ve olçuleri yazıcam

Son düzenleme: 10 Ağustos 2015
  2. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Hedefinde başarılar dilerim ama sopa, twister gibi hareketler bana göre tamamen vakit kaybı hareketler. Birkaç yerde daha okumuştum twister gibi hareketlerin fayda sağlamadığını. Onun yerine plank hareketlerini yapmanı tavsiye ederim. Daha çok faydasını görürsün.

3. superyorist

superyorist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekürler plank ı yarından itibaren yapmaya baslıycam

4. Psycho97

Psycho97 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Bencede yapma bel hareketi benimde belim yağlı bende ypardim eskiden etkisi yok özellikle büyük agirliklarla çalışma derim beli iyice kalinlastirirsin sana tavsiyem kardiyo ve vücut ağırlığı ile çalış bide glisemik indeksi düşük besinlerle beslenirsen işin kolaylaşır umarımm istediğin yere gelirsin

5. betteringmyself

betteringmyself Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Kardeş benzer vucut yapılarına sahibiz. Ben de hayatım boyunca hep balık etli olmuştum. Ben de 105 i 2 yıl önce görmüştüm daha önce.

Geçen ay diyete başladım 95 kilo ile, 5,5 hafta geçti ve şuan 90 kiloyum. Yarım kilo verdiğim haftalar da oldu. Sabahları Etlilifalif yiyiyrum. Çok fazla ara öğün yemiyorum ama yediğm zaman süt (yağsız), yoğurt, sütlü kahve (şekersiz) gibi ürünler oluyor.

Salona da gidiyorum ama sadece 2 sefer. Onun dışında 1 kez da dışarda yürüyorum.
    Herhangi bir lkarnitin ya da başka bir ürün kullanmıyorum.
    Kolay gelsin. Sonuçları paylaşalım.

slamon12 bunu beğendi.
  6. superyorist

superyorist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    20150902.jpg
    Bugun itibari ile 45. gün olmus ve ben şook.Yaklaşık olarak 10-11 kilo kaybetmişim ,görüntü olarak herhangi bi değişiklik yok göbek oldugu gibi duruyo :) o yuzden başka resim atmadım.Diyete oldugu gibi devam yolu yarılamısım,destek verenlere ayrıca teşekür ederim.

7. betteringmyself

betteringmyself Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Göbek azar azar gidiyor ve sonlara doğru gidiyro malesef. Ama pantolanlarında gömleklerinde bir bollaşma vardır muhakkak?

8. superyorist

superyorist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    aynen bir ufaktan bollaşma oldu

9. Yasin6606

Yasin6606 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları: