1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yüce Başlık! Bulk mı yapmalıyım yoksa yağ mı yakmalalıyım?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve KGKVBK tarafından 26 Eylül 2019 başlatılmıştır.

1. KGKVBK

KGKVBK Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Abiler, kardeşler hepinize merhaba. Direkt mevzuya gireyim öncelikle öğrenciyim(üniversite) ve öğrenci olunca aile yanındaki kadar imkan olmuyor malum. Geçen sene epey kilo almıştım sınav nedeni ile konu da açmıştım önümüz kış olduğu için de çok kararsızım. Bütçem aşırı yok gün içinde yediklerimi altta belirteceğim. Sizce hangi yolda gitmeliyim bu kışı clean bulk gibi geçirip nisan gibi sağlam bir diyete mi başlamalıyım yoksa direkt yağ mı yakmalıyım? Lütfen sadece laf söylemek için yorum atanlar atmasın, saygılarımla her düşünceye saygım sonsuzdur

Antrenman programım:

Yaz boyu full body yaptım farklılık olsun diye 1 ay çift bölge yapmak istedim 1 2 ay bitiminde push-pull-legs upper-lower sistemini birleştirmeyi düşünüyorum

Pazartesi - göğüs / biceps
    Çarşamba - sırt / triceps
    Cuma - göğüs / omuz
    Cumartesi - hard bacak
    Gün içinde yediklerim:
    3 yumurta
    Zeytin, peynir vs. (gram ölçü saymıyorum ama aşırıya kaçmıyorum)
    300 (+-50) gram tavuk göğsü (genelde zeytinyağı ve baharatlı ızgara tavada ek not: arada lavaş ile dürüm yapıp makarnadan vs. kısıyorum)
    Makarna veyahut piriç (hesaplayamıyorum bu aralar yalan olmasın ama en kısa zamanda baskül alıcam)
    Yeşilliğe dikkat etmeye çalışıyorum ama aşırı yediğim söylenemez (genelde marul)

Kullandığım supplementler
    Şu an için sadece creatin ama beta alanine ve balık yağı eklemeyi de düşünüyorum para durumuma göre

Güncel fotolar ektedir, okuduğunuz için teşekkür ederim.

Ek olarak sanırım yağ depolama yerlerim bel çerem 6-7 ay kadar ara verdim o arayı saymazsam 2 sene kadar bu sporu yapıyorum ama hiç tamamen ince bir bele ulaşamadım.

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş