YÜZME VÜCUDU BÜYÜTÜR MÜ ?

Konusu 'Diğer Spor Antrenmanları (Yüzme, Futbol vb)' forumundadır ve Josef tarafından 11 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Josef

Josef Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 4 ay önce bileğimden sakatlandim ve doktor odem oluştuğunu söyledi uzun zaman üst vücudu calistiramiyacam. Şuan bacak ve karın calisuyorum yaninda yüzmeye gidiyorum . yüzme kardiyo yerine geçiyor fakat ayni zamanda kaslarida calistiriyor. 184 boy 76 kg im suan. amacim yüzme ve bacak calisarak (temiz beslenerek) 85kg olmak sizce hacimlenebilirmiyim . onerilerinizi bekliyorum

2. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    belli bir noktaya gelir vücut tabi yılın 12 ayında yüzmek ve değişik stillerde yüzmek koşulu ile sonuç olarak kaslı değil ama fit bir görünüm olur

3. Josef

Josef Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Haftada 3 gün yuzuyorum . bileklerim iyileşmeye basladi barfix sinav ve belirli hareketleri yapabiliyorum. sizce yüzmenin ne gibi katkisi olur vücudunda şuan serbest stil yuzuyorum . 600mt. Civari yuzuyorum bir gunde

4. Stelselimm

Stelselimm Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci (Çok Meraklı Bir Öğrenci)
    Yüzme kas büyümesi yani Hypertroph için kaslarını yeteri kadar zorlamana imkan vereceğini sanmıyorum ancak vücudunun genişlemesi esnemesi ve kaslarını aktif şekilde kullanmanla beraber kasların gelişecektir ancak hacim kas kütlesi kazanma yönünde çok fazla bir değişim olacağını sanmıyorum bunlar benim fikirlerim iyi forumlar :)

Sayfayı Paylaş