XPRO nasıl bir firma? Ciddi bilgisi olan var mı? XPRO L-CARNİTİNE SHOTS 3750MG - 28 AMPUL

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve MonsterMMORPG tarafından 23 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. MonsterMMORPG

MonsterMMORPG Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Mersin
    L karnitin (carnitine) almayı düşünüyorum

Şu anda aklımda olan hard line bu ürün 129 TL > https://www.protein$$$7.com/hardline-l-karnitin-matrix-3000-mg-20-ampul-78.html

Fakat şu ürün çok daha karlıya geliyor 100 TL > https://www.protein$$$7.com/paket-xpro-l-carnitine-shots-3750mg-28adet-262.html

Hardline da toplam 60.000 ml varken XPro da 105.000 ml var kaldı ki fiyatıda daha ucuz

Bu XPRO nasıl bir firmadır? Ürünleri çakma mıdır? Gerçek midir?

Hardline gene bilinen daha köklü bir firma diye biliyorum

Yorumlarınızı merak ediyoırum

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Xpro bildiğim kadarıyla ****** (forum supplementler.com'a ait olduğu için yıldız koyarak sansürleyebilir az bi bozularak yazdığım haliyle yaka moz) ürünü ve alman menşeili ürünler satıyor..bir hardline olabilir gibi geliyor zamanla..şahsen hardline bana artık güven veren bir firma (hiçbiri ile bağım yok) ****** yıllarca optimum ürünlerini ithal eden firma hatta popüler satış sitelerinden birisi de ******a ait..

malum firmanın sitesinde detay vermiş..

buarada ben ve arkadaşlarım hala amatör ruhla iş yaptığımız için supplemenler.com dahil hepsine tarafsız bakıyoruz

Son düzenleme: 23 Ekim 2018
    MonsterMMORPG bunu beğendi.
  3. MonsterMMORPG

MonsterMMORPG Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Mersin
    hardline dan bir tık düşük diyorsunuz şu anda kısaca?

teşekkürler cevap için

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    içerik olarak kıyas yapamacağım hardline sitesinde de dediği gibi alman amerikan ve avrupa birliği ülkelerinden whey alıyor..xpro da bu ülkelerden bahsetmiş ama whey kutusunda alman meşeilidir ifadesini görmüştüm..
    dediğim gibi hammadde kalitesi aynı bile olabilir ama hardline helal sertifikası almış, kurumsallaşmış ve müşteri güvenini kazanmış artık..bu noktada bir hadline değil ama içerik için daha derin araştırma yapılabilir

MonsterMMORPG bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş