xenadrine efx kullanımı hakkında

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve timothydalton tarafından 7 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. timothydalton

timothydalton Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar ,
    elimde bir kutu xenadrine efx ephedrine free var . bunun kutusunda 2 kere 2 tablet kullanım öneriliyor. ama ben yan etkilerinden korktuğum için bunu 1 tablet kahvaltıdan önce 1 de ant. dan 1 saat önce alıyorum . bunun bir yan etkisi söz konusu olabilir mi ? baş ağrısı vs. gibi etkilere tahammül edemeyeceğim sınav dönemimdeyim çünkü ... yarım doz yağ yakımında bir işe yarar mı ? (beslenmeme ve ant. programıma özen gösteriyorum)ayrıca bugün ilk dozumda birazcık baş ağrısı yaptı . Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler ...

2. gorgeouskykhan

gorgeouskykhan Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    for about more info, please look my website on you
    Yer:
    the gorgeouskykhan home center
    mrb...

*aradan 2 gün belki de bir hafta geçti, alalalı, şimdi nasıl?
    *büyük bir ihtimalle, yarım doz, fazla yan etki yapmayacaktır, zaten, içeriğindekiler, esas-öz-katı efedrin ve kafein'in daha ılımlı, daha yumuşak etkili olan cinsleri, bitkisel veya benzeri değişik formları... diğer maddeler zaten bitkisel...
    *bakma o uzun prospektüse, o, formalite icabı, amerikaların o üstün kendilerine yaptığı demokrasi sonucu, neyse... yani, büyük bir ihtimalle, ve ayrıca, efedrin ve kafein de kullanmazsan, 1 parti-1 kutudan fazla bir şey olmaz, zaten, senin şimdi kalp-karaciğer-böbrek sorunun da yok zaten galiba... ayrıca, psikiyatr ilacı-MAO inhibitörü cinsinden kullanmıyorsan, sorun yok...
    *onun dışında, "starter point" olarak, başlangıç için, yarım doz almak mantıklı, sonra onu tolere ettikten sonra, dozu artırırsın sonra istersen, vb. vb. vb.
    *onun dışında, tabi ki, yarım doz, yarım pozitif etki demek... :) yani, daha az yağ yakarsın ama olsun...

saygılar... ;)

3. timothydalton

timothydalton Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevabınız için teşekkür ederim .
    rejime başlayalı 3 hafta oldu ve ben 111 kilodan 105 kiloya düştüm . en güzelide kolum 42.5 ten 43 e çıktı :))
    başka bi soru daha sormak istiyorum . bende bir de universal carnitech likit karnitin mevcut .
    bununla onu kullanmak tabii ki doğru olur ; ama maddi açıdan karnitini xenadrine bitince kullansam nası olur ?
    ilginiz için şimdiden çok teşekkürler ...

Sayfayı Paylaş