www.supplementler.com kargo saçmalığı.

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve DiscusBoss tarafından 12 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. DiscusBoss

DiscusBoss Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    9 temmuz günü sipariş verdiğim bir ürün bana 1 gün sonra gelecekti fakat ben acele etmedim. 11 temmuz günü kargom nerede diye baktığımda Konya'ya gelecek olan ürünün Bursa'ya yönlendirildiğini gördüm ve ilgili kargo şubesini aradım. Bana '' Gönderici firmanın adres değişikliği talebinden dolayı kargonuzu Bursa'ya yönlendirdik '' dediler... Sonra https://www.supplementler.com ' u aradığımda biz öyle bir emir vermedik, kargo firmasını aradıktan sonra size dönüş yapacağım dedi ve aradığında '' Kargo firması çapraz barkodlama yapıyormuş ve bu yüzden ürünler karışmış ama ben görüştüm sizin kargonuzu Bursa'dan geri gönderecekler '' dedi bende tamam dedim acelem olmadığından dolayı. Bugün, yani 12 temmuz günü kargoma baktığımda ve https://www.supplementler.com sitesinden sipariş takibine baktığımda benim ücretini ödediğim ürünün Bursa'dan birisine benim adıma teslim edildiğini görüyorum. Siparişimi iptal ettirmek istedim fakat müşteri hizmetleri cumartesi günü erken kapanıyormuş iptal ettiremedim o yüzden, kargo firmasına defalarca şikayet dilekçesi oluşturdum ve hiçbir şekilde https://www.supplementler.com sitesi benim mağduriyetimi gidermedi. Yani aldığım ürün hala stoklarında var fakat müşteri bekletilmesin diye elindeki ürünü gönder madem, yanlış gönderilen ürünün peşinden sen koş yanlış mıyım? Ama öyle bir şey yapılmadı ve ben hukuki bütün haklarımı kullanmaya hazırlanıyorum şimdi. Siz siz olun bu siteden yaptığınız alışverişe dikkat edin arkadaşlar, ben yandım siz yanmayın.

ajn16 bunu beğendi.
  2. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Sonuna kadar hakkınızı arayın .
    Bu siteyle ilgili şikayetler git gide artıyor bu açılan kaçıncı konu ? Ben salondaki sınıftaki vs. Tüm arkadaşlarım alışverişi tamamen kestik ..

Jasse Kecon ve DiscusBoss bunu beğendi.
  3. DiscusBoss

DiscusBoss Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Zaten bu saatten sonra gelecek ürünü almam aptallıktan başka bir şey değildir lakin ürünü kime teslim ettilerse açılmış olma ihtimali, kullanılır halde olduğu vesaire hiçbir şey belli değil. 1 günde gönderilecek olan ürün için 1 hafta beklemem de cabası olur...

4. uzk

uzk Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Ayrıca bu site çok pahalı muscletech nitro tech siparişi vericektim 209tl+ shaker yazıyodu üründe p7.com a baktım aynı ürünü 185liraya aldım yanında shaker+ protein bar yolladılar teslimatta 30saati geçmedi elime ulaşması

5. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    Almayın abi sizde site mi yok dışarıda satan mı yok git real al bak keyfine bir siteye ayak bağlamışsınız neymiş bodyforum tr tanıtıyor reklam almış diye oradan alınacağına dair bi kural yok ki adamlara almadığım halde hep soğuk baktım hiç alışveriş yapmadım yapmayı da düşünmüyorum çok şükür.

ajn16 bunu beğendi.
  6. cr7dossantosaveiro

cr7dossantosaveiro Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebeci
    firma malesef duyarsız en basitinden perakende mağazasından gidin shaker hediyesiz protein tozlarından bitane alın adamların kafasını kessen hediye shker vermez

7. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Merhabalar,
    Bu sorun çok sık yaşadığımız bir sorun olmadığı gibi, sorun bildirildiği anda çözümü için arkadaşlarımız çalışmaya başladılar.
    Sizinde belirttiğiniz gibi kargo şirketi tarafından bir hata yapılıyor, size iletilmesi gereken paket bir başkasına, bir başkasının ki ise size yönlendiriliyor.
    Bizler diğer müşterimizi de tespit ederek paketler açılmadan aynı gün çalışmalara başladık. sorun iki gün sonra çözülmeye başladı ve normal şartlarda 2 gün sürmesi gereken işlem ne yazık ki yine kargo şirketi sebebi ile geciktirilmiştir.
    Bu konuda 2 müşterimize de gerekli bilgilendirmeyi yaptık.
    Tekrar ürün çıkışı yapmamamızın sebebi ise doğru yönlendirmeyi başlattığımız tarihte 2 günde iletileceğini öğrendik yeni gönderim yaptığımızdada iki günde iletileceği için yeni bir gönderim yapmadık.
    İlgili kargo şubesine de gerekli tüm uyarılar yapılmıştır.
    Daha sonraki siparişleriniz alternatif bir kargo şirketi ile gönderilecektir.
    Yaşanılan aksaklık için sizlerden yeniden özür diliyoruz.
    İyi günler dileriz.

8. DiscusBoss

DiscusBoss Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Öncelikle doğruya doğru ürün elime geldi fakat 1 hafta yani 7 gün içerisinde ancak gelebildi ve müşteri hizmetlerine de aynı şekilde elinizdeki ürünü neden göndermediniz dediğimde söyleseydiniz gönderirdik diye cevap aldım. Ben 11 temmuz günü aradığımda zaten ürünün bursaya gittiğini biliyorlardı ve bu teklifi almadım kendilerinden üstelik kargo bana yönlendirildiğinde 11 temmuz günüydü hatta söyledik geri gönderecekler kargonuzu dediniz ve ürün bana 16 temmuz günü geldi. https://www.supplementler.com sitesinin 2 günü 5 güne tekabül ediyormuş demek ki bunu da kendiniz söylediniz. Neyse belki diğer müşterilerimiz memnundur ancak benim için hiç iyi bir alışveriş olmadı ve bundan sonra asla tercih etmeyeceğim bir alışveriş sitesi. Değerli moderatörlerimiz konuyu kilitleyebilirler, teşekkürler...

9. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Merhabalar,
    Belirttiğimiz gibi sorun kargo şirketinin hatası sebebiyle oluşmuştur.
    Yaşattığımız sorun için sizlerden özür diliyoruz.
    11 Temmuzda sizinle görüşme sağlanarak sorun tespit ediliyor. Kargo şirketi yönlendirmeyi 12 temmuz itibari ile başlatıyor (2 günde iletileceği için bizler yeni paket çıkışı yapmıyoruz.)ve iletilmesi gereken tarih 14 temmuzda teslim edilmesi gerekirken teslim edilmiyor.
    Bu tarafta bizlerle tekrar 15 temmuzda iletişime geçtiğinizde yeni bir çıkış yapmamız durumunda 17 temmuzda ürün size ulaşacağı için tekrar çıkış yapılmamıştır. Sizinde belirttiğiniz gibi 16 temmuzda teslim edilmiştir.
    Sizler burada çok haklısınız. Büyük bir gecikme söz konusudur.
    Belirtilen kargo şubesi ile de gerekli cezai işlemde uygulanmıştır.
    Size yardımcı olabilmek adına her konuda bizlerle iletişime geçiniz.
    Yaşanılan sorun için sizlerden özür diliyoruz.
    Teşekkür eder, iyi günler dileriz.

10. BOdy1985

BOdy1985 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    Firmayı Değişme Zamanın Gelmiş O zaman :) alternatif bir cok site var bu işi yapan emin ol layıkıyla yapıyorlar :)

11. uzk

uzk Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    P7.com öneririm :)

12. xTroN7

xTroN7 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Ben bu siteden gayet memnunum söledikleri gibi 1 günde teslim aldım. 6 kere sipariş verdim bu siteden.

13. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Supplementler.com'dan 5. alışverişimi yaptım geçen ay , kargoyu şubeden almak gibi farklı isteklerde bulunmama rağmen hiçbir problem bulunmadı. Zamanında , orjinal ve barkotlu ürün yolladılar , ben kendi adıma memnunum. Ama senin yaşadığın problem gerçekten önemli. Sorunun kargo şirketi ile alakalı olduğu aşikar gibi geldi, çapraz barkodlama vs. Tabi ilgi konusuna gelirsen bir şey söyleyemeyeceğim.

Fiyatlar supplementler.com'da orta. Ne çok pahalı , ne çok ucuz satılıyor ama bence uygun.
    ******.com , p7 gibi sitelerde bazen daha uygun ürünler olabiliyor.
    Haricinde de çok fazla siteye güvenmeyin derim , ne olduğu belli olmayan ürün almaktansa.

Sayfayı Paylaş