wwe lütfen sporcu kardeşlerim cevap veri.

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve superman11 tarafından 20 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. superman11

superman11 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    oncelikle Selamın aleyküm konuya başlayim. wwe'deki dövüşculer hangi sporları yapıyordur ve bu arada adamlar nasıl hakeme vurabiliyor . ring altindan bir 1 2 metrelik merdiven çıkarıp üstüne çıkıyor rakipi önce bir masanın üstüne koyup atliyor ve program devam ediyor hayret. adamlarin her yeri kırılıyor bizim gördüğümüz kadariyla adamlar supermanmidir nedir ertesi gün hiç birşey olmamış gibi ringe çıkıyor vay be .burda tecrübeli deneyimli bilgisi olan kardeşlerimiz var cevap verirseniz sevinirim uzun oldu kusura bakmayin.

Ekli Dosyalar:

2. VGT1

VGT1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Aslinda show, hersey calisinmis programlanmis hareketlerden olusuyor. Kesinlikle ben bunlar basittir kolaydir bu ne ya demiyorum. Bu adamlar yillarin calismasi sonucu bu hareketleri gosteriyi gerceklestiriyorlar. Bu sporla ilgili guzel bir film izlemistim, ve sana fikir verir. filmin adi ( The Wrestler )

3. superman11

superman11 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Her'vucutundaki kemikleri kirilmistir. Ama ertesi gun hiç bir yeri kirilmamis gibi geri ringe çıkıyorlar herhalde çok iyi doktorlari var :)
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Ağustos 2016 ---
    sağolasın vaktim olursa inşallah bakarim

Sayfayı Paylaş