wheykreatin ve animal pak

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve t-bag tarafından 16 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. t-bag

t-bag Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Önümüzdeki hafta Hollanda'ya gidiyorum.ordan bir kaç tane supplement alıp dönmeyi düşünüyorum. Yaz tatilinde yaklaşık 3 ay boyunca ara vermeden bb yapacağım.
    Sizden supplement tavsiyesi istiyorum. Şu an elimde bir tek Universal1900 aa var. yaz tatili boyunca bana yetecek gibi duruyor.
    BSN ya da Muscletech whey almayı düşünüyorum.Bunun yanında spor salonundaki hocam kreatin monohidrat kullanmamı önerdi.kreatin konusunda forumda epey araştırma yaptım ama tatmin edici bi sonuca varamadım.Çok fazla su tuttuğu söyleniyor.Kreatin mh yerine BSN cellmass alsam ya da Beta Alanine kullansam sizce nasıl olur?
    3. ve son olarakta Universal animal pak almayı düşünüyorum.Bu arada 19 yaşındayım bb'deki 7.ayım.boyum 1.85 ve 75 kiloyum.omuzlarım biraz geniş ama kollarım bana zayıf gibi geliyor.ve karın bölgemde biraz yağlanma var.Bunların yanında acaba unuttuğum supplement var mı?özellikle kreatin ve animal pak konusunda tereddütlerim var.Bilgisi olanlar tavsiyede bulunurlarsa çok sevineceğim.Şimdiden teşekkürler..

Sayfayı Paylaş