Whey vs Whey...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve warmengelbb tarafından 30 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. warmengelbb

warmengelbb Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar sorum çok net Dymatize ISO 100 mü yoksa Optimum Whey mi? ıso nun içinde sanki şeker var gibi tam olarak bilmiyorum ama çikolatalı ve tadı çok güzel. 0.5 gr yağ 1.6 gr karbo ve en az 21 gram protein var ISO da. değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

2. rednose7

rednose7 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Gold whey yeni bitti bende iso 100 ü düşünüyorum konunun takipçisiyim hocam. 2 ürünüde kullanan hocalarımız vardır eminim dönerlerse çok sevinirim.

3. warmengelbb

warmengelbb Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    valla iso nun tek eksisi fiyat gibi duruyor hocam. nasıl gold whey den memnun kaldınızmı ben dün iso 100 ü denedim sırt triceps antrenmanım vardı 2 saatte ne ağrı kaldı ne sızı :D

4. rednose7

rednose7 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Aslına bakarsan gold wheyi deneme fırsatım pek olmadı bu sıralar off sezonda olduğum için kendimi dağıttım bide sakatlık geçirdim verimli bi dönem olmadı benim için ondan bi yorum yapamam :(

5. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Dymatize iso da genetiği değiştirilmiş soya kullanılıyor ve iso proteinler abartıldığı kadar bir fark yaratmıyor. Optimum whey gibi son derece stabil ve görece ucuz bir ürün varken İSO protein gereksizliğine para yatırmazdım

6. warmengelbb

warmengelbb Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    @StormBlast iso da genetiği değiştirilmiş soya bulunduğundan eminmisin ? yanlış anlama inanmadığımdan değil emin olmak istiyorum. optimum whey deki besin değerlerinide biliyorsan paylaşablirmisin ? saygılar.

7. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    dymatize iso 1 tık daha kaliteli bir ürün. Ancak fiyat farkına değecek kadar değil diye düşünüyorum.5-6 kutu optimum, 2 kutu dymatize kullandım.

Sayfayı Paylaş