Whey Protein mi Gainer mı çok kararsız kaldım lütfen yardım edin

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve aimard tarafından 10 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Whey Protein mi Gainer mı?

1. Whey protein

100,0%
  2. Gainer

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. aimard

aimard Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhaba, ben 18 yaşındayım boyum 165 kilom 57. Daha önce 2 kere spor salonuna yazıldım ancak 30,5 başladığım kolumda gerileme hissedince bıraktım, onun haricinde 12 yıl futbol oynadım 5-6 yıl yüzdüm, şu an aktif olarak bisiklet sürüyorum. Tekrar spor salonuna başlamak istiyorum, önceden six pack'e sahiptim, o biraz kayboldu onu geri getirmek istiyorum, 30,5 olan kolumu en az bir 35'e çekmek istiyorum, ama bunları yaparken yaklaşık 60-62 kiloya da ulaşsam harika olur diye düşünüyorum. Whey protein'i istememe sebebim kilo konusunda yardımcı olmayacak olması, gainer'ı istememe sebebim ise gereğinden fazla kilo alırsam&yağlanma yaparsa diye korkuyorum. Bana ne önerirsiniz, haftalardır çıkamadım işin içinden.

2. Mehmet1042

Mehmet1042 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Benim şahsi fikrim proteinden yana. Nedeni ise, daha önce spor yapdim. Protein tozu kullandim. Kilo aldirmiyor diyorsunda, afedersin hayvan gibi şişmişdim. Gömleklerimi yirtdiğim oluyordu. [ Başladan önce kilom 55, kolum 32cm, bitişe yakin 64-65kg, kolum 38-39 cmdi.] Tabi bunda azimde önemli. Sonra yeniden başladim. Gainer kullandim. Aldima binpişman oldum. Protein al. Kh olayini nasil halletcemmi diyorsun. Al cici bebe, dok sute, kir içine yumurta, yumurta olmaz dersen at 1 ölcek toz, ağiz tadina göre tarcin hindistan cevizi falanda koyabilirsin, blandir varsa muzda koy içine, geçir, klavimi iyi ayarlarsan doldur bardağa iç

Sayfayı Paylaş