Whey Protein alacağım 2.ürün %50 indirimle geliyor.Bu aralar whey alacak olan varsa beraber alalım?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Soljkayer tarafından 28 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Soljkayer

Soljkayer Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar bir supplement sitesinde şuanda yılbaşı kampanyası olarak 1 ürün alana 2.ürün %50 indirimde kampanyası var..Bende bu aralar Optimum Nutrition Gold Standart Whey almayı planlıyordum.Benim gibi whey protein almayı düşünenler varsa eğer mesaj atsın beraber alalımki indirimde alalım.Normalde ürünün tanesi 250 lira.Beraber alırsak eğer kişi başı 187.5 TL'ye gelecek.Ben Kayseride üniversite okuyorum Kayseri içinden varsa daha iyi olur..Başka marka supplement almak istiyen varsa oda olabilir farketmez.İlla Optimum marka olcak diye birşey yok ben genelde onu kullandığım için bunu almayı planlıyorum.Ama siz başa bir marka isterseniz alalım derseniz konuşur anlaşırız yani sorun değil.Weider olur Multipower olur yeterki whey olsun yani:D Almayı düşünen arkadaşlar varsa yazarsa eğer sevinirim

2. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    fake oluyor o siteler. kanma bence.

3. Soljkayer

Soljkayer Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    ******'den alıyorum.Daha doğrusu foruma yazdığım mesajdan sonra sipariş geçtim 2 tane Optimum Nutrition Gold Standart Whey gelecek elime..1 tanesi fazla..İstiyen olursa 190 liradan veririm. Piyasası 250 lira zaten biliyosunuz

Sayfayı Paylaş