Whey optimum+L-glutamine

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve NWA tarafından 18 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. NWA

NWA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,ßen uzun süredir siteyi takip ediyorum ancak yeni üye olupta yazı yazma fırsatı bulabildim.merak ettiğim ben senelerdir basketbol oyuncusuyum ama ayak sakatlarıktan dolayı aşırı kilo aldım,boyum 1.81 kilom 85 (tabi bu zayıflamıs kilom)su an haftada 3 gun fitness(25 dk kardio 50 dk vg)(2aydır bu tempo böle ve 7 kilo verdim su an) da 1 guunde topla idmanım var ve antreman sonrası whey ve sadece antreman gunlerinin gecesi 5 mg glutamine aliyorum ve bana uygun bir diyet programım var.sizce beni geri götürücek bi suplement kullanımımı? yoksa kas kütlemin artmasında ve yağ kütlesinin azalmasında bi faydası olurmu ?cunku yağ yakarken kas kaybetmek istemiyorum herkez gibi vericeğiniz bilgiler için şimdiden teşkürler.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:56 ----------

söylemeyi unuttum birde bu supp ek olarak +animal cut eklemek istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum artıları ve zararları konusunda?

2. chillout

chillout Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Dış Ticaret
    kullandığın supplementlara ilaveten vitamin, mineral, omega3 desteği düşünebilirsin
    Solgar ve GNC nin ürünlerini tavsiye ederim

Sayfayı Paylaş