Whey mi Vmax mi ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve bordolevo tarafından 28 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bordolevo

bordolevo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Whey protein tozumu almalıyım yoksa bitkisel protein tozumu bu konu hakkında tamamen bilgisizim ne gibi farkları vardır ben servis sayısı yüksek görünce fiyatıda uygundu direk sipariş verdim ancak sonradan bitkisel olduğunu fark ettim aynı markanın gidip whey olanınımı almalıyım ? yoksa Vmax de aynı etkiyi gösterirmi link serbest mi bilmiyorum ona göre aldığım ürünü paylaşmayı planlıyorum

2. marsfield

marsfield Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    vegan degilsen whey protein kullan.

temel farklar
    1.bitkisel proteinler daha az kolestrol ve yaga sahip.
    2.bitkisel proteinler daha fazla vitamin, mineral, lif ve antioksidanta sahip.
    3.hayvansal proteinler, bitkisel proteinlere gore amino asit bakimindan daha zengin, yani daha tamamlar.
    http://www.differencebetween.net/science/health/difference-between-plant-protein-and-animal-protein/

3. maddeden dolayi vegan olmayanlar whey protein tercih ediyorlar. gelisen teknoloji ile de isolate proteinlerde yag ve kolestrol artik daha dusuk. bazilarinda laktoz da olmuyor.
    whey isolate oneririm ama daha masrafli, porsiyon basina genelde 5 6 lira civarina geliyor.

bordolevo bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş